•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 127
   کد: 210157
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱

   تخصیص 91 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح "محله ما" در منطقه 9 از سال 96

   شهردار منطقه 9 مشهد گفت: از ابتدای اجرای طرح "محله ما" در سال 96 تاکنون 25 پروژه عمرانی در سطح منطقه 9 با استفاده از نظرات شهروندان طراحی و اجرا شده است.
   تخصیص 91 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح "محله ما" در منطقه 9 از سال 96

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جواد اصغری گفت: طرح "محله ما" با هدف فعال ساختن حس تعلق اجتماعی و ارتقای فرهنگ مشارکت جویی شهروندان و همچنین افزایش نظارت مردمی بر اجرای پروژه های عمرانی در سطح محلات از سال 96 در این منطقه اجرا شد.
   اصغری اظهار کرد: این طرح از سال 96 در چند گام مختلف با استقبال خوب شهروندان اجرا شده و در این مدت 25 پروژه عمرانی زود بازده در محلات منطقه 9 با بهره گیری از نظرات شهروندان طراحی شده است.
   وی ادامه داد: براساس نظرسنجی از شهروندان در خصوص نیازهای محله که یکی از مراحل اجرای طرح محله ما در مناطق است، بهسازی پیاده روها بیشترین تعداد درخواست را داشت و پروژه های عمرانی زیادی بر این اساس در منطقه 9 طراحی و اجرا شد.
   شهردار منطقه 9 مشهد اضافه کرد: اجرای پروژه های عمرانی در قالب این طرح از سال 96 در منطقه 9 با اعتبار 91 میلیارد ریال انجام شده و شامل زیباسازی و بهسازی مرکز محلات اقبال، رضا شهر، کوثر جنوبی، نوفل و بهسازی پیاده رو خیابان های نخل، نیاوران، سرافرازان 9، رودکی، دهخدا، ویلا و ... می باشد.
   اصغری به اجرای گام جدیدی از طرح محله ما در منطقه 9 اشاره کرد و افزود: در این گام که فاز دوم اجرای طرح محله ما در سال 99 است، 4 محدوده در محلات هنرستان، آب و برق، اقبال و لادن توسط اعضای شورای اجتماعی این محلات برای اجرای پروژه های عمرانی مشخص شده است.
   وی در پایان تصریح کرد: علاوه بر 4 پروژه ای که در مرحله نظر سنجی از شهروندان و طراحی پروژه در این محلات قرار دارد، طی سال جاری 9 پروژه بهسازی پیاده روها در محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9 با مجموع مساحت 21 هزار متر مربع با اعتبار بیش از 40 میلیارد ریال اجرا شده است.

    

   تعداد بازدید: 127
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .