•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 597
   کد: 210107
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰
   درصورت تصویب کمیسیون تلفیق بودجه مجلس؛

   حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها با دریافتی کارکنان دولت هماهنگ خواهد شد

   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد گفت: با توجه به تفاوت مجموع دریافتی حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها با کارکنان دولت، برابری حداقل حقوق و مزایای شاغلان و بازنشستگان شهرداری ها و سازمان ها، شرکت ها و موسسات وابسته به آن ها به میزان دریافتی کارکنان دولت، توسط کمیسیون های اجتماعی و شوراهای مجلس شورای اسلامی در لایحه بودجه سال 1400 کل کشور تصویب شد.
   حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها با دریافتی کارکنان دولت هماهنگ خواهد شد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، آیدا مهربان با بیان این خبر اظهار کرد: با توجه به اینکه کارکنان شهرداری ها تابع قانون نظام هماهنگ پرداخت هستند و در حال حاضر مجموع دریافتی حقوق و مزایای آنان کمتر از کارکنان دولت است که مشمول قانون خدمات کشوری هستند، این موضوع، علاوه بر تبعیض بین کارکنان شاغل در دستگاه های اجرایی، به دلیل شرایط دشوار کاری کارکنان شهرداری ها، در معیشت آن ها نیز تاثیر گذاشته است.
   وی افزود: در همین راستا امید داریم در صورت تصویب کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، حقوق و مزایای کارکنان شهرداری ها با دریافتی کارکنان دولت هماهنگ شود.
   معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد بیان کرد: به دلیل اینکه حقوق و مزایای کارکنان شهرداری از محل اعتبار هر شهرداری تامین و پرداخت می شود، بنابراین تصویب پیشنهاد مذکور توسط نمایندگان، هیچگونه تاثیری بر بودجه کشور و یا تحمیل منابع جدید بر بودجه دولت نخواهد داشت.

    

   تعداد بازدید: 597
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   9 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .