•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 303
   کد: 209944
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵
   با هدف حمایت از گروه ‌های در معرض آسیب ‌های اجتماعی محقق شد؛

   توزیع ۷ هزار ماسک برای پیشگیری از کرونا

   معاون سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد در راستای حمایت از گروه‌ های در معرض آسیب‌ های اجتماعی اقدام به توزیع اقلام بهداشتی شامل ماسک، پک بهداشتی و ضدعفونی محیطی معابر عمومی و مراکز حمایتی می ‌کند.
   توزیع ۷ هزار ماسک برای پیشگیری از کرونا

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، رضا دانایی ضمن تشریح اقدامات این سازمان از ابتدای شیوع ویروس همه‌گیری کرونا، اظهار کرد: پس از شیوع این ویروس برنامه‌های متنوع فرهنگی در راستای آگاه‌ سازی اقشار مختلف جامعه نسبت به روش ‌های پیشگیری و درمان کرونا توسط این سازمان محقق شد و همچنین برای حمایت هرچه بیشتر از این گروه‌ ها، برخی اقلام بهداشتی ضروری در مناطق پیرامونی و کم برخوردار شهر مشهد توسط ادارات فرهنگی و اجتماعی مناطق توزیع شد.
   وی افزود: طی هفته گذشته هفت هزار ماسک در مناطق کم ‌برخوردار و در کارگاه ‌های تفکیک ضایعات توزیع شد، همچنین به مناسبت های مختلف ۷۳۸ بسته شامل اقلام بهداشتی بین خانواده ‌های آسیب پذیر اهدا شد.
   دانایی با اشاره به ضرورت ضد عفونی محیطی اماکن عمومی و خصوصی که از افراد آسیب پذیر نگهداری می‌کنند، تاکید کرد: طی هفته گذشته ۶۲ معبر عمومی به تعداد دفعات ۱۵ مرتبه و ۳۱۵ مرکز حمایتی به تعداد دفعات ۱۴ مرتبه ضدعفونی شد. تمامی این مراکز حمایتی توسط شوراهای اجتماعی محلات و ادارات فرهنگی و اجتماعی این سازمان معرفی شدند و تحت پوشش اقدامات حمایت محورانه ما قرار گرفته‌اند.

    

   تعداد بازدید: 303
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .