•  
   منبع خبر : ١٠٠٥
   تعداد بازدید: 367
   کد: 208247
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲

   اجرای کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه٦

   شهردار منطقه ٦ اقدامات عمرانی انجام شده در مجتمع مسکونی شهید بهشتی را تشریح کرد.
   اجرای کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه٦

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سیدعلی حسین پور در تشریح مهم ترین اقدامات عمرانی این منطقه در مجتمع مسکونی شهید بهشتی از اجرای عملیات احداث کانال جمع آوری آب های سطحی در این مجتمع خبر داد.
   وی اظهار کرد: عملیات  اجرای کانال جمع آوری آب های سطحی با هدف جمع آوری و هدایت آب های سطحی و جلوگیری از آب افتادگی معابر از ورودی ابتدای مجتمع آغاز شده و تاکنون  130 متر پیشروی داشته است.
   شهردار منطقه ٦ بیان کرد: همچنین عملیات پیاده روسازی در این مجتمع با اجرای 980 متر طول هره، 1540 مترمربع تایل فرش و 50 متر مکعب تخریب بتن در حال انجام است.
   حسین پور در پایان به عملیات جدول گذاری با اجرای بیش از 200 مترطول کاترزنی و 900 متر طول جدول گذاری توسط عوامل عمرانی این منطقه اشاره کرد و افزود: ساماندهی معابر از مطالبات مهم ساکنین این مجتمع است و شهرداری منطقه ٦ نیز تلاش می کند تا با اجرای اقداماتی در این زمینه، خدمت رسانی مطلوب به شهروندان صورت پذیرد و رضایتمندی ساکنین محترم فراهم آید. 

   تعداد بازدید: 367
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .