•  
   منبع خبر : ١٠٠٥
   تعداد بازدید: 277
   کد: 208204
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱

   احداث کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه 9

   شهردار منطقه ٩ از اقدامات انجام شده در خصوص جمع آوری آب های سطحی در این منطقه خبر داد.
   احداث کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه 9

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ جواد اصغری با اعلام این خبر گفت: جمع آوری و هدایت آب های سطحی در معابر هنگام بارندگی از طریق کانال های احداثی مدیریت شهری انجام و هرساله با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته نسبت به احداث و بازسازی این کانال ها اقدام می شود.
   شهردار منطقه 9 مشهد در خصوص پروژه کانال جمع آوری آب های سطحی خیابان شهید فکوری 71 تصریح کرد: این کانال به طول 1300 متر و با هدف رفع آب افتادگی معابر در زمان بارندگی احداث و آبهای سطحی خیابان شهید فکوری 71 و معابر فرعی انتهای بلوار خاقانی از قبیل خاقانی 29 ، 31 و ... را جمع آوری می کند.
   وی ادامه داد: اجرای این پروژه با اعتبار 32 میلیارد ریال از ابتدای آذرماه سال جاری آغاز و در فروردین ماه سال آینده به اتمام خواهد رسید.
   اصغری به دیگر پروژه های احداث کانال جمع آوری آب های سطحی در این منطقه اشاره کرد و افزود: در سال جاری علاوه بر پروژه کانال خیابان شهید فکوری 71 ، بیش از 2 هزار و 600 متر طول کانال جمع آوری آبهای سطحی دیگر با اعتباری بالغ بر 51 میلیارد ریال در بزرگراه شهید کلانتری و بلوار های سرافرازان، خاقانی، اقبال لاهوری، دلاوران و شهید رضوی احداث شده است.
   شایان ذکر است مرمت و بازسازی سایر کانال های جمع آوری آب های سطحی محدوده خدماتی شهرداری منطقه 9 نیز با صرف هزینه 3 میلیارد ریال در حال انجام است. 

   تعداد بازدید: 277
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .