•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 509
   کد: 208177
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
   مدیرکل درآمدهای عمومی خبرداد؛

   فراخوان عمومی طرح های پژوهشی اداره کل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد

   مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد از انتشار فراخوان عمومی طرح های پژوهشی "بازنگری و بازآرایی ساز و کار اجرایی مناسب برای اخذ عوارض کسب و پیشه در شهر مشهد " و " بررسی فرصت های بالقوه تامین درآمدهای عمومی پایدار از اقتصاد گردشگری برای شهرداری مشهد" خبرداد.
   فراخوان عمومی طرح های پژوهشی اداره کل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمود برهانی با بیان این مطلب، اظهار کرد: کلانشهر مشهد بزرگترین کانون جمعیتی شرق و شمال شرق کشور محسوب می شود و شهرداری مشهد در زمینه حضور بهتر و پررنگ تر زائران و گردشگران، سالیانه هزینه بالایی را صرف ارائه خدمات شهری از قبیل نظافت شهری، نگهداری و حفاظت فضاهای سبز و پارک ها، ترافیک و حمل و نقل، عمران و توسعه و... می کند.
   وی افزود: به منظور استمرار و بهبود کیفیت این خدمات، شهرداری مشهد نیاز به شناسایی منابع درآمدی جدید و پایدار و همچنین اصلاح برخی رویه های درآمدزایی موجود را دارد.
   مدیرکل درآمدهای عمومی شهرداری مشهد خاطر نشان کرد: با توجه به پتانسیل ها و توان علمی اساتید، نخبگان و پژوهشگران حوزه شهری جهت ارائه الگوی جدید تامین درآمدهای پایدار در حوزه اقتصاد گردشگری و همچنین اصلاح و بروز رسانی شیوه اخذ عوارض کسب و پیشه، اداره کل درآمدهای عمومی اقدام به تعریف طرح پژوهشی و انتخاب مشاور علمی از طریق فراخوان عمومی نموده است.
   برهانی ادامه داد: به منظور شرکت در فراخوان های مذکور، پژوهشگران و اساتید خبره شهری با تخصص های اقتصادی، مالی، برنامه ریزی شهری و حقوقی می توانند تا تاریخ 12 آذر سال جاری برای طرح پژوهشی " بازنگری و بازآرایی ساز و کار اجرایی مناسب برای اخذ عوارض کسب و پیشه در شهر مشهد " و تا تاریخ 18 آذر ماه سال جاری برای طرح پژوهشی " بررسی فرصت های بالقوه تامین درآمدهای عمومی پایدار از اقتصاد گردشگری برای شهرداری مشهد" از طریق سامانه پژوهش و نوآوری شهرداری مشهد به آدرس http://tasks.mashhad.ir شرکت کنند.
   غزاله شهیدی

   تعداد بازدید: 509
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .