•  
   منبع خبر : ١٠٠٣
   تعداد بازدید: 366
   کد: 206756
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   مدیر امور هنری شهرداری مشهد خبر داد؛

   انتشار سومین فراخوان طراحی مجسمه های جلوخان آرامگاه فردوسی

   مدیر امور هنری شهرداری مشهد از انتشار سومین فراخوان طراحی مجسمه های جلوخان آرامگاه فردوسی در موضوعات « نبرد سام نریمان و اژدهای کشف رود» و « تهمینه» خبرداد.
   انتشار سومین فراخوان طراحی مجسمه های جلوخان آرامگاه فردوسی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، بهزاد چوپانکاره با بیان این خبر اظهار کرد: به منظور تکریم حکیم ابوالقاسم فردوسی، شاعر برجسته جهانی و تقویت هویت ملی مذهبی ایرانیان، اقدام به برگزاری طرح وسیع جلوخان آرامگاه این شاعر شده است.
   وی افزود: در طراحی محوطه جدید، هشت جانمایی شاخص جهت نصب آثار حجمی مرتبط با فردوسی و داستان های شاهنامه پیش بینی شده که برای 6 جانمایی آن در فراخوان های قبلی، آثار مرتبط با موضوعات مذکور انتخاب و هم اکنون در دست اجرا است.
   مدیر امور هنری شهرداری مشهد بیان کرد: از تمام هنرمندان مجسمه ساز دعوت می شود، پیشنهادات طراحی خود را صرفا برای دو جانمایی باقی مانده با موضوعات «نبرد سام نریمان و اژدهای کشف رود» و «تهمینه» به اداره هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد ارسال کنند.
   چوپانکاره خاطرنشان کرد: هنرمندان مجسمه ساز می توانند فایل تصاویر و توضیحات طرح‪ ‬سه بعدی‪ ‬یا ماکت پیشنهادی خود در موضوعات فراخوان را حداکثر تا تاریخ ‪25/8/1399‬ به نشانی ایمیل ‪mashhad.sculpture@gmail.com ‬ ارسال کنند. همچنین باید در موضوع ایمیل عنوان «سومین فراخوان جلوخان آرامگاه فردوسی» حتما ذکر شود‪.‬
   گفتنی است که علاقه مندان می توانند به منظور دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ‪www.art.mashhad.ir  ‬ مراجعه کنند. 

   تعداد بازدید: 366
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .