•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 707
   کد: 188562
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مطرح کرد؛

   پیشتازی شهرداری الکترونیک مشهد در سطح کشور

   معرفی نهمین نمایشگاه شهر هوشمند و ارتباط با فعالان و دست‌اندرکاران حوزه فناوری جهت فراهم آوردن زمینه حضور آنها در این رویداد، از دیگر اقداماتی بود که در حاشیه همایش و نمایشگاه تهران هوشمند انجام شد.
   پیشتازی شهرداری الکترونیک مشهد در سطح کشور

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: همایش و نمایشگاه تهران هوشمند که در روزهای اخیر در حال برگزاری است، فرصت مغتنمی برای ارتباط با فعالان حوزه فناوری‌های نوین و خدمات شهری هوشمند به شمار می‌رود که سازمان فاوا شهرداری مشهد در همین راستا در این رویداد مهم حضور یافته است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدجواد رجائیان افزود: در این همایش دستاوردهای شهرداری مشهد در زمینه راه‌اندازی شهرداری الکترونیک معرفی شد که به عنوان اولین اقدام در این زمینه در سطح کشور شناخته می‌شود.
   وی تصریح کرد: در نتیجه این اقدام، شهروندان با سهولت و کیفیت بیشتری خدمات مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند و زمان پاسخگویی به شهروندان 45 درصد نسبت به قبل کاهش یافته است.
   رجائیان با اشاره به برگزاری دوره آتی نمایشگاه شهر هوشمند در مشهد که ابتدای بهمن‌ماه امسال محقق خواهد شد، افزود: معرفی نهمین نمایشگاه شهر هوشمند و ارتباط با فعالان و دست‌اندرکاران حوزه فناوری جهت فراهم آوردن زمینه حضور آنها در این رویداد، از دیگر اقداماتی بود که در حاشیه همایش و نمایشگاه تهران هوشمند انجام شد.
   وی امضای تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری‌های مشهد و تهران به نمایندگی از شهرداری‌های این دو کلان‌شهر کشور را از دیگر دستاوردهای شرکت در همایش تهران هوشمند برشمرد و اظهار کرد: انعقاد این تفاهم‌نامه در راستای ارائه و تبادل خدمات هوشمند مشترک و هم‌افزایی ظرفیت‌های شکل‌گرفته انجام شده است. همچنین تبادل داده‌ها و اطلاعات سرویس‌ها در پلتفرم جامع شهروندی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، همایش‌ها و نمایشگاه‌های مشترک و نیز تدوین راهکارهای شترک برای حمایت از توسعه کسب و کارهای مبتنی بر فضای مجازی در حوزه خدمات نوین شهری از اهداف دیگر امضای این تفاهم‌نامه است.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: معرفی توانمندی‌ها، دستاوردها و برنامه‌های آتی مشهد در زمینه هوشمندسازی خدمات شهری از فرصت‌هایی است که در چنین رویدادهایی به وجود می‌آید تا ضمن برگزاری نشست‌های تخصصی با شرکت‌های حوزه فناوری و تعامل با آنان، زمینه همگرایی و بهره‌مندی از پتانسیل اهالی این عرصه فراهم شود.
    

   تعداد بازدید: 707
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .