•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 523
   کد: 188482
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸
   مدیرعامل قطار شهری مشهد؛

   ایستگاه کوهسنگی خط 2 قطار شهری مشهد فردا به بهره برداری می رسد

   تمام سیستم های این ایستگاه از جمله؛ دوربین های نظارتی، اطفای حریق، پله برقی، بیسیم و ... مجهزتر و کامل تر است.
   ایستگاه کوهسنگی خط 2 قطار شهری مشهد فردا به بهره برداری می رسد

   مدیرعامل قطار شهری مشهد از افتتاح ایستگاه کوهسنگی قطار شهری خبر داد و گفت: فردا سه شنبه، 19 آذرماه ایستگاه کوهسنگی از خط 2 قطار شهری افتتاح خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، کیانوش کیامرز با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: این ایستگاه که آخرین ایستگاه مسیر طبرسی تا کاوه است 135 متر طول، 20 متر عرض و 23 متر عمق دارد و یکی از نکات بارز آن، ساختمان ایستگاه است که با توجه به شیشه ای بودن سازه و قرار گرفتن در فضای بوستان کوهسنگی، اولین سازه تیر و ستون شیشه ای کشور است.
   وی با بیان اینکه این ایستگاه می تواند به عنوان نمادی برای بوستان کوهسنگی معرفی شود، اظهار کرد: تمام سیستم های این ایستگاه از جمله؛ دوربین های نظارتی، اطفای حریق، پله برقی، بیسیم و ... مجهزتر و کامل تر است.
   کیامرز ضمن اشاره به آمار مسافرین در این ایستگاه اظهار کرد: آمار مسافرین در این ایستگاه به خاطر همجواری با بوستان کوهسنگی، به خصوص ایام پنجشنبه و جمعه و تعطیلات قطعا با حجم بالایی از مسافر رو به رو خواهیم شد.
   وی اعتبار هزینه شده برای این ایستگاه را 150 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: آخرین ایستگاه این خط قطار شهری هم، تا پایان سال 99 در بولوار فکوری، شهرک سلامت به بهره برداری خواهد رسید. 

   تعداد بازدید: 523
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .