•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 501
   کد: 188225
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵
   شهردار مشهد درحاشیه بازدید از نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری و اقتصاد شهری؛

   سرمایه های حوزه شهری می تواندکشور را از رکودخارج کند

   با تشکیل سبد امن برای سرمایه گذاران بنا داریم در کارخانه های نوآوری و کارهای نوین و استارت آپی را راه اندازی کنیم.
   سرمایه های حوزه شهری می تواندکشور را از رکودخارج کند

   شهردار مشهد گفت:سرمایه های حوزه شهری می تواند کشور را از رکودخارج کند.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی با بیان این مطلب خاطرنشان کرد:با توجه به بازدیدهای زیادی که در نمایشگاه های مختلف فرصت های سرمایه گذاری داشتم این نمایشگاه بسیار موفق است و به دور از تشریفات تلاش دارد تا دستاوردهای اقتصادی مشهد را به سرمایه گذاران ارائه دهد.
   وی با اشاره به اینکه شرکت های خصوصی و دولتی زیادی در این نمایشگاه شرکت کرده اند، افزود: نتیجه برگزاری این نمایشگاه و جذب سرمایه گذار، رشد دو درصدی اقتصادی شهر مشهد است.
   کلائی با بیان اینکه سطح سودآوری مشهد بسیار متفاوت تر از سایر کلانشهرها است، تاکید کرد:کلانشهر مشهد به شدت در حال طی کردن گام های پایدارسازی اقتصادی است.
   وی ادامه داد: شفافیت در سودآوری اقتصادی برای سرمایه گذاران می تواند کند بودن فرآیند سرمایه گذاری را حل کند.
   شهردار مشهد با بیان اینکه سرمایه های حوزه شهری می تواند کشور را از رکود خارج کند، گفت: اگر رشد اقتصادی کشور منفی باشد، رشد اقتصادی مشهد مثبت است و تا سال آینده رشد اقتصادی مشهد دو رقمی خواهد بود و می توانیم با سرمایه گذاری در بخش ساختمان و خدمات نقش پیشران را داشته باشیم.
   وی یادآور شد: با تشکیل سبد امن برای سرمایه گذاران بنا داریم در کارخانه های نوآوری و کارهای نوین و استارت آپی را راه اندازی کنیم.
   کلائی با اشاره به اینکه مشهد به لحاظ رشد اقتصادی رتبه یک را نسبت به کلانشهرهای کشور دارد، عنوان کرد: مزیت اصلی شهر مشهد در رشد اقتصادی، زائران بارگاه حضرت رضا(ع) است و گلوگاه شاخص اقتصادی تقویت مراکز اقامتی است.
   شایان ذکراست نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری واقتصادشهری از۱۲تا۱۶آذرماه درمحل نمایشگاه بین المللی مشهدبرگزارمی شود. 

   تعداد بازدید: 501
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .