•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 736
   کد: 184350
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
   به همت معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان و با هدف توانمندسازی سمن‌ها صورت پذیرفت:

   کسب مهارت‌های اجتماعی با «بازی‌های مشارکتی»

   معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، کارگاه مهارت تیم‌سازی، مبتنی بر بازی‌های مشارکتی را در راستای طرح توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد برگزار می‌کند. در این کارگاه افراد در قالب انجام بازی‌های گروهی و مشارکتی، می‌توانند مهارت‌های اجتماعی، کارِ گروهی و تیم‌سازی را کسب کنند
   کسب مهارت‌های اجتماعی با «بازی‌های مشارکتی»

   کارگاه «مهارت تیم‌سازی، مبتنی بر بازی‌های مشارکتی» در راستای توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد به همت معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد برگزار می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، بازی‌های مشارکتی وسیله‌ای طبیعی برای رشد و گسترش مهارت‌های اجتماعی محسوب می‌شود و تنها در صورتی کارکرد موفقیت‌آمیز خواهند داشت که شرکت‌کنندگان بتوانند رفتارهای اجتماعی مناسب داشته باشند.
   با توجه به اهمیت این موضوع، معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، کارگاه مهارت تیم‌سازی، مبتنی بر بازی‌های مشارکتی را در راستای طرح توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد برگزار می‌کند. در این کارگاه افراد در قالب انجام بازی‌های گروهی و مشارکتی، می‌توانند مهارت‌های اجتماعی، کارِ گروهی و تیم‌سازی را کسب کنند.
   از جمله اهداف این کارگاه می‌توان به معرفی فاکتورهای تاثیرگذار بر موفقیت رهبری گروه، درک متقابل هدایت کننده گروه و اعضا،، درک متقابل اعضا از یکدیگر با شناخت رفتار و افکار، اعتماد بین اعضای گروه، ارتقاء توانایی حل مسئله، برنامه‌ریزی، هدف‌گذاری و تمرین ارتباط موثر بین اعضا اشاره کرد.
   همچنین در حوزه فردی نیز کارگاه «مهارت تیم‌سازی، مبتنی بر بازی‌های مشارکتی» در ارتقاء توانایی برقراری ارتباط، ذهن آگاهی، شناخت نقاط قوت و ضعف، شناخت ظرفیت تحمل‌پذیری، فعالیت فیزیکی، ورزش، تفریح، نشاط و چالش‌های حل مسئله موثر است.
   این کارگاه روز جمعه، 19 مهرماه جاری از ساعت 8 صبح تا 17 برگزار خواهد شد.
   علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به آدرس https://evnd.co/l1wEb و یا از طریق شماره تماس 05137429200 داخلی 114 برای ثبت‌نام در این کارگاه اقدام کنند.

   تعداد بازدید: 736
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .