•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 341
   کد: 178445
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
   شهردار مشهد در دیدار با سروزیر ایالت سند پاکستان؛

   آماده انتقال تجربیات در حوزه مدیریت شهری به کراچی هستیم / پرواز مستقیم مشهد کراچی برقرار شود

   در سفر نخست وزیر پاکستان به مشهد وی از خواهر خوانندگی مشهد و کراچی خوشحال شده و خواستار تقویت روابط و همکاری های دو شهر شدند و ما نیز با توجه به ظرفیتهای موجود دو شهر برای بالا بردن سطح همکاری ها آماده هستیم.
   آماده انتقال تجربیات در حوزه مدیریت شهری به کراچی هستیم / پرواز مستقیم مشهد کراچی برقرار شود

   شهردار مشهد با اشاره به روابط خوب دو کشور ایران و پاکستان و خواهر خواندگی دو شهر مشهد و کراچی در پاسخ به در خواست سروزیر ایالت سند در انتقال تجربیات مدیریت شهری مشهد به کراچی گفت: آماده همکاری و انتقال تجربیات خود در مدیریت شهری به شهر کراچی هستیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی امشب در دیدار با مراد علی شاه سروزیر ایالت سند پاکستان افزود: سالانه تعداد زیادی از زائران از پاکستان به ویژه کراچی به مشهد سفر می کنند و در مقابل نیز تعداد زیادی از تجار مشهدی به کراچی می آیند لذا پیشنهاد می کنم خط مستقیم هوایی بین مشهد و کراچی برقرار شود.
   وی اضافه کرد: در سفر نخست وزیر پاکستان به مشهد وی از خواهر خوانندگی مشهد و کراچی خوشحال شده و خواستار تقویت روابط و همکاری های دو شهر شدند و ما نیز با توجه به ظرفیتهای موجود دو شهر برای بالا بردن سطح همکاری ها آماده هستیم.
   کلائی با اشاره به مشترکات فرهنگی بین مردم ایران و پاکستان تصریح کرد: بر این اساس تمایل داریم و پیشنهاد می کنیم هفته فرهنگی پاکستان در مشهد برگزار شود.
   شهردار مشهد در پاسخ به درخواست سروزیر ایالت سند پاکستان در خصوص برگزاری نمایشگاه در مشهد گفت: با توجه به اینکه استاندار نیز از این پیشنهاد حمایت می کنند با تمام توان آماده همکاری در برگذاری نمایشگاه هستیم.
   وی ادامه داد: به دو نکته تا کید داریم نکته اول تقویت بحث گردشگری است که پیشنهاد داریم موضوع راه اندازی خط هوایی مستقیم به مشهد از سوی سروزیر پیگیری شود و اطلاعات مربوط به گردشگری و حوزه درمان به افرادی که برای درمان به مشهد سفر می کنند از سوی مجموعه های گردشگری در اختیارشان قرار گیرد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 341
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .