•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 272
   کد: 178440
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
   نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه؛

   مسائل حاشیه شهر مشهد به طور خاص پیگیری شود

   در خصوص خانه های تاریخی هم نظر بنده بر این است که باید از آنها به عنوان هویت تاریخی شهر محافظت شود.
   مسائل حاشیه شهر مشهد به طور خاص پیگیری شود

   نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مسائل حاشیه شهر مشهد تا آنجا که مربوط به این سازمان است نیاز به أئین نامه کشوری ندارد و باید به صورت خاص پیگیری شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ حجت الاسلام دکتر مهدی خاموشی در جلسه مشترک شهرداری مشهد و این سازمان با بیان مطلب بالا خاطرنشان کرد: در حاشیه شهر اگر موقوفات و رقباتی وجود دارد که می تواند کمک دهنده باشد باید درست بارگذاری شود تا به نتیجه درست منتهی شود.
   وی با بیان اینکه با شهردار منطقه ثامن جلسه خوبی داشته ایم، افزود: با مواردی که توسط شهردار منطقه ثامن مطرح شد، موافق هستیم با شرط اینکه از تعداد مساجد کاسته نشود.
   خاموشی اظهار کرد: در خصوص پارکینگ های اطراف حرم رضوی هم نظر مساعدی داریم.
   وی به خانه های تاریخی مشهد هم اشاره کرد و گفت: در خصوص خانه های تاریخی هم نظر بنده بر این است که باید از آنها به عنوان هویت تاریخی شهر محافظت شود.
   *شهردار مشهد سیاسی نیست
   در ادامه مدیرکل سازمان اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی ضمن اشاره به ارتباط بین شهرداری مشهد و این سازمان گفت: مشهد یک شهر سیاسی است اما شهردار آن به دور از سیاست به مردم خدمت می کند.
   حجت الاسلام والمسلمین محمد احمدزاده با عنوان اینکه سازمان اوقاف نیز به دور از سیاست در زمینه های فرهنگی و اجتماعی فعالیت دارد، تصریح کرد: در خصوص انجام پروژه ها و حل مسائل، یکسری الزامات شرعی وجود دارد که باید رعایت شود.
   وی افزود: ما از ارتقا در بهره وری استقبال می کنیم. در خصوص جا به جایی منابع هم تعاملاتی با شهرداری وجود دارد.
   احمدزاده با تاکید بر اینکه مسائل شهرداری و اوقاف مربوط به منطقه ثامن نیست، اضافه کرد: علاوه بر منطقه ثامن و اطراف حرم، مسائلی هم در بولوار نبوت، کلاهدوز 28 و منطقه 12 شهرداری مشهد داریم که باید نسبت به حل آنها اقدام شود.
   مهین ساعدی 

   تعداد بازدید: 272
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .