•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 507
   کد: 176560
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
   شهردار مشهد در هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه مشهد اعلام کرد؛

   ایجاد حال خوب، هدف اصلی نمایشگاه گل و گیاه است/ تغییرات فرهنگ شهروندی با نرم ترین روش ها ممکن می شود

   زیباسازی شهر زمینه ای فراهم میکند که با نرم ترین روش های مدیریتی شهر را اداره کنیم و در فرهنگ شهروندی تغییرات مثبتی ایجاد کنیم.
   ایجاد حال خوب، هدف اصلی نمایشگاه گل و گیاه است/ تغییرات فرهنگ شهروندی با نرم ترین روش ها ممکن می شود

   شهردار مشهد گفت: نگاه مدیریت شهری و هدف از برگزاری نمایشگاه گل و گیاه ایجاد احساس خوب در شهروندان است.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در مراسم افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و ادوات باغبانی مشهد با بیان اینکه زیبایی شهر مشهد برای ما در مدیریت شهری بسیار اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: نگاه مدیریت شهری بر روی تداوم زیبایی در شهر و ایجاد شرایط روحی مطلوبتر برای شهروندان و زائران حرم رضوی است.
   وی به دلایل اهمیت زیبایی بصری شهر اشاره کرد و ادامه داد: زیبایی شهر یکی از ساده ترین و مهم ترین عناصر عدالت اجتماعی است و ما این حق را برای تمامی شهروندان در هر کجای شهر قائل هستیم؛ برای همین هم در تغییرات منظر شهری همواره تاکید بر عدالت و برابری بوده است.
   شهردار مشهد اظهار کرد: زیباسازی شهر زمینه ای فراهم میکند که با نرم ترین روش های مدیریتی شهر را اداره کنیم و در فرهنگ شهروندی تغییرات مثبتی ایجاد کنیم.
   کلائی با عنوان اینکه هدف از گلکاری، فضاسازی شهری و برپایی نمایشگاه گل و گیاه دعوت از شهروندان برای مهربانی و سخاوتمندی بیشتر است، بیان کرد: باید از ابزار نمایشگاه گل و گیاه استفاده کنیم تا مشهد شهر زیبایی باشد و حال و احساس خوبی به شهروندان و زائران منتقل کند.
   مهین ساعدی 

   تعداد بازدید: 507
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .