•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 156
   کد: 163974
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹
   رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد در نشست با ساکنان منطقه طرق:

   ساکنان طرق برای دریافت سند باید از طریق آستان قدس اقدام کنند/ تشکیل باند سوم فرودگاه باید در سطح استانی و ملی پیگیری شود

   در خصوص تشکیل باند سوم فرودگاه این یک مساله استانی و ملی است و نیازمند ورود سازمان‌های بالا دست می‌باشد که نیازمند تشکیل جلساتی با حضور همه افرادی است که در حوزه فرودگاه دخیل هستند.
   ساکنان طرق برای دریافت سند باید از طریق آستان قدس اقدام کنند/ تشکیل باند سوم فرودگاه باید در سطح استانی و ملی پیگیری شود

   رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با توجه به اینکه آستان قدس مالکیت اراضی طرق را دارد، باید با هماهنگی آستان قدس برای صدور سند و بعد از پروانه ساخت و ساز اقدام شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، احمد نوروزی در نشست صمیمی اعضای کمیته نظارتی شورای شهر مشهد با اهالی طرق که به همت شهرداری منطقه 7 مشهد در مسجد امام رضا (ع) برگزار شد، بیان کرد: پیشنهاد مشخص برای محله طرق تشکیل هیات امنا با عنوان شورای اجتماعی محله طرق است و این شورا به عنوان منتخبان محله طرق در خصوص مشکلات این محله با اعضای شورا، شهرداری، آستان قدس و... دیدارهایی داشته باشد؛ شورا و شهرداری نیز به حد بضاعت حمایت‌های خود را در خصوص مشکلات مطرح شده خواهد داشت.
   وی در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز ادامه داد: شهرداری زمانی به کسی مجوز می‌دهد که دارای سند 6 دانگ است و یا حداقل معارضی ندارد؛ با توجه به اینکه آستان قدس مالکیت اراضی طرق را دارد، باید با هماهنگی آستان قدس برای صدور سند و بعد از پروانه ساخت و ساز اقدام شود.
   رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: در خصوص تشکیل باند سوم فرودگاه این یک مساله استانی و ملی است و نیازمند ورود سازمان‌های بالا دست می‌باشد که نیازمند تشکیل جلساتی با حضور همه افرادی است که در حوزه فرودگاه دخیل هستند.
   نوروزی در خصوص کال طرق افزود: این امکان وجود دارد که از مدیریت سازمان آب منطقه‌ای استان دعوت کنیم و توافقاتی صورت پذیرد. در مقوله مشکلات مطرح شده کمپوست قرار بر این بوده است که پسماندی در این منطقه دفن نشود و اگر شهروندی چنین تخلفی را مشاهده کرد مستند گزارش آن را برای شورا ارسال کنند تا ما نیز پیگیر امر باشیم.
   وی در پایان دستور تشکیل جلسه‌ای متشکل از شهردار منطقه 7 مشهد، منتخبان محله طرق و اعضای کمیته نظارتی برای هفته آینده را داد تا به صورت تخصصی‌تر در آن جلسه مشکلات و راه برون رفت بررسی شود.
    

   تعداد بازدید: 156
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .