•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 456
   کد: 161594
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
   پس از پایان خدمت‌رسانی ۱۰ روزه به زائران پیاده اربعین در نجف؛

   پاکبانان کاروان خدام الحسین (ع) شهرداری به مشهد بازگشتند

   در مساحت یک میلیون مترمربعی تعریف شده بولوار علی ابن ابی طالب، حولی، پل صوره و ... برای پاکبانان و نیروهای خدمات شهری، به خوبی اهداف تعیین شده محقق و خدمت‌رسانی به زوار صورت گرفت و کارها بدون مشکل پیش رفت.
   پاکبانان کاروان خدام الحسین (ع) شهرداری به مشهد بازگشتند

   ۵۸۰ نفر از پاکبانان و عوامل اجرایی خدمات شهری بعد از خدمت رسانی ۱۰ روزه به زائران پیاده اربعین در شهر نجف، شب گذشته به مشهد بازگشتند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌الله کاظمی، معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری که با همراهی جمعی از مدیران در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد به استقبال آخرین کاروان پاکبانان خدام الحسین(ع) آمده بود، اظهار داست: با پایان یافتن عملیات ده‌روزه خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی، آخرین گروه از پاک‌بانان و نیروهای خدمات شهری اعزامی به عتبات عالیات وارد مشهد شدند.
   وی افزود: ٢٨ مهرماه ۵۵٠ نفر از پاک‌بانان و ٣٠ نفر از همکاران خدمات شهری به همراه ٢٠ دستگاه خودرو مخصوص جمع‌آوری و حمل زباله به شهر نجف اعزام شدند که نیروهای اعزامی به عتبات عالیات در ابتدای ورود به عراق، به زیارت دوره‌ای حرم‌های مطهر ائمه معصومان(ع) مشرف شده و از 30 مهرماه، برای آغاز خدمت‌رسانی به زائران، در نجف اشرف استقرار پیدا کردند.
   کاظمی با بیان اینکه پاکبانان اعزامی در مرحله اول خدمت‌رسانی، به پاکسازی شهر نجف اقدام کردند، افزود: در ایام اربعین حسینی، همکاران پاکبان روزانه یک میلیون مترمربع از خیابان‌های منتهی به حرم مطهر امیرالمؤمنین(ع) را رفت و روب و بالغ بر ١٧٠ تن زباله را از سطح این شهر جمع‌آوری کردند.
   وی بیان کرد: در نهایت امشب، پس از ١٠ روز خدمت‌رسانی خالصانه به زائران اربعین حسینی، آخرین کاروان نیروهای اعزامی به عتبات عالیات با پرواز کرمانشاه وارد مشهد شدند تا پس از ٢ روز استراحت، برای استقبال از زائران پیاده و خدمت‌رسانی به زائران بارگاه منور حضرت رضا(ع) در ایام دهه پایانی صفر آماده شوند.
   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: در مساحت یک میلیون مترمربعی تعریف شده بولوار علی ابن ابی طالب، حولی، پل صوره و ... برای پاکبانان و نیروهای خدمات شهری، به خوبی اهداف تعیین شده محقق و خدمت‌رسانی به زوار صورت گرفت و کارها بدون مشکل پیش رفت.
   گفتنی است پاکبانان زحمتکش و خدوم شهرداری مشهد، علاوه بر استقبال مسئولان، مورد استقبال گرم خانواده های خود قرار گرفتند که باعث ایجاد صحنه های زیبایی از اشک و لبخند شد.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 456
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .