•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 813
   کد: 161561
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹

   انتصاب 2 مدیر کل جدید در حوزه معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد

   ارائه گزارش‌های دقیق از وضعیت منابع مالی مدیریت شهری می‌تواند به افزایش بهره‌وری، استفاده بهتر از منابع در اختیار شهرداری و جلوگیری از هدررفت بودجه کمک کند.
   انتصاب 2 مدیر کل جدید در حوزه معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد

   طی حکمی از سوی محمدرضا کلائی، معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، مدیر کل مدیرکل امور مالی و مدیرکل خزانه‌داری این معاونت منصوب شدند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلایی، معاون مالی و پشتیبانی شهرداری در مراسم معارفه مدیران کل جدید این حوزه اظهار داشت: باید با تلاش همکاران در بخش‌های مالی و اداری، در حوزه قراردادها به تحقق مدیریت مالی نزدیک‌تر شویم.
   وی خزانه‌داری را یکی از بخش‌های تازه‌‌‌‌‌تأسیس در ساختار مدیریت شهری برشمرد و افزود: بر اساس ساختار جدید ابلاغی از سوی وزارت کشور، به رغم تجمیع ١٠ عنوان مدیریت در معاونت شهرسازی در ٣ اداره کل، در معاونت مالی و پشتیبانی ساختار جدیدی با عنوان خزانه‌داری ایجاد شده است.
   وی ادامه داد: سخت‌گیری‌های وزارت کشور برای ایجاد خزانه‌داری در معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری نشان می‌دهد که این حوزه از اهمیتی بسیار ویژه‌‌ برخوردار است.
   کلایی بیان کرد: حوزه خزانه‌داری باید در بحث شناسایی دارایی‌های نقدی و غیرنقدی و بهره‌گیری از فرصت‌های مالی، امین مدیریت شهری باشد و در بخش‌های مختلف، وضعیت حوزه مالی را رصد کند.
   معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد با بیان اینکه رصد حوزه مالی از اهمیتی ویژه‌‌ برخوردار است تأکید کرد: ارائه گزارش‌های دقیق از وضعیت منابع مالی مدیریت شهری می‌تواند به افزایش بهره‌وری، استفاده بهتر از منابع در اختیار شهرداری و جلوگیری از هدررفت بودجه کمک کند.
   وی ادامه داد: اگرچه در وضعیت فعلی، اولویت کاری خزانه‌داری سامان‌دهی حوزه مالی و خزانه در معاونت مالی و پشتیبانی است، به‌تدریج زمینه سامان‌دهی دارایی‌های غیرنقدی مدیریت شهری هم فراهم
   خواهد شد.
   کلایی از مدیران حوزه مالی و اداری خواست که ضمن سامان‌دهی کارهای برزمین‌مانده از دوره گذشته مدیریت شهری، برای اصلاح فرایندهای مازاد تلاش کند. وی گفت: امیدواریم در یک همکاری تنگاتنگ، شرایط به گونه‌ای فراهم شود که مدیریت شهری دغدغه‌ای در حوزه مالی
   نداشته باشد.
   معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد با بیان اینکه حوزه مالی معاونت اقتصادی نیازمند ادبیاتی جدید‌ است افزود: هنوز در حوزه تأمین و تجهیز منابع و سامان‌دهی مسائل اقتصادی خلأهایی وجود دارد که امیدواریم با بهره‌گیری از ظرفیت مدیر جدید، زمینه رفع و رجوع مشکلات فراهم شود.
   وی اظهار کرد: حوزه مالی معاونت اقتصادی جای کار دارد و می‌توان از این ظرفیت برای کار بیشتر استفاده کرد.
   لازم به ذکر است پیش از این، امیر جباری، مدیر مالی معاونت اقتصادی و احمد صالح‌آبادی، معاون مدیر مالی معاونت پشتیبانی شهرداری مشهد بودند.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 813
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .