•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 350
   کد: 154700
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
   رییس گروه راهبردی سبد پروژه عمرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   استانداردسازی گردش کار در سامانه مبصا شهرداری مشهد

   بحث هوشمندسازی و کاهش زمان کار را مطرح کردیم تا به نوعی به سمت و سوی یکپارچه سازی گام برداریم.
   استانداردسازی گردش کار در سامانه مبصا شهرداری مشهد

   رییس گروه راهبردی سبد پروژه عمرانی شهرداری مشهد از تغییر روند فعالیت و استانداردسازی گردش کار در سامانه مبصا خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد عین‌القضاه با بیان این مطلب اظهار کرد: در این فرآیند هوشمندسازی، گردش کار سامانه مبصا (سپردن تیک تایید نهایی گردش کار این سامانه) به ادارات برنامه‌ریزی حوزه‌ها محول می‌شود.
   وی با بیان اینکه گردشکار چرخش متره صورت وضعیت و برآوردی است که در حوزه انجام می‌شود، عنوان کرد: این چرخه کار معمولا از یک نقش ( ورود اطلاعات، نقش پیمانکار یا مشاور) آغاز شده و به ترتیب به ناظران و ناظر عالیه و روسای ادارات تخصصی، نمایندگان کارفرما و نهایتا نقش کارفرما منتقل می شود.
   عین‌القضاه یادآور شد: در انتها نیز این چرخه کار از سمت کارفرما به حوزه مالی و ادارای منتقل و در حسابداری به تایید نهایی می‌رسد.
   رییس گروه راهبردی سبد پروژه عمرانی شهرداری مشهد با بیان اینکه در گذشته معرفی نفرات، انتخاب نقش‌ها و نیز مجوزها به صورت دست نویس و در قالب یک فرم ارائه می‌شدند، گفت: در این روند چنانچه تغییراتی صورت می‌گرفت و یا نقشی عوض می‌شد افراد با ما مکاتبه می‌کردند که این پروسه زمانبر ما را برآن داشت تا برای رفع نواقص آن تمهیداتی اعمال کنیم.
   وی افزود: بر همین اساس بحث هوشمندسازی و کاهش زمان کار را مطرح کردیم تا به نوعی به سمت و سوی یکپارچه سازی گام برداریم.
   عین‌القضاه یادآور شد: در این اقدام فرم‌های دستی را به فرایند سیستمی تغییر دادیم و اکنون سامانه مبصا تمامی ثبت‌ها را انجام می‌دهد، در عین حال که نظارت ما نیز در طول این روند وجود دارد و تیک نهایی به تایید ما می‌رسد.
   رییس گروه راهبردی سبد پروژه عمرانی مشهد خاطرنشان کرد: در گام نهایی نیز این فرآیند را برونسپاری کردیم و با تعیین چهارچوبی مشخص و یکسری تغییرات در سامانه، این تیک را هم به خود حوزه‌ها واگذار کردیم.
    

   تعداد بازدید: 350
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .