•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 322
   کد: 154556
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس در آیین رونمایی از سند همکاری پیام رسان گپ و شهرداری مشهد خبر داد:

   از خرید بلیت تک سفره مترو تا پرداخت عوارض خودرو و نوسازی شهرداری مشهد در پیام رسان گپ

   شهروندان می‌توانند از طریق این پیام رسان گواهی شهرسازی درخواست کنند، پیگیری مناقصات شهرداری، پرداخت عوارض خودرو و نوسازی، خدمات مدیریت پارکینگ و خدمات خرید بلیت تک سفره مترو از جمله خدماتی است که در مرحله اول در همکاری شهرداری با این پیام رسان همشهری خود ارائه می‌شود.
   از خرید بلیت تک سفره مترو تا پرداخت عوارض خودرو و نوسازی شهرداری مشهد در پیام رسان گپ

    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس از فراهم آمدن امکان خرید بلیت تک سفره، پرداخت عوارض خودرو و نوسازی و ... در پیام رسان گپ خبر داد.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، شهریار آل شیخ در آیین رونمایی از سند همکاری پیام رسان گپ و شهرداری مشهد که در راستای خدمات شهر هوشمند بر بستر گپ صورت گرفت، بیان داشت: بسترهای مختلفی برای ارتباط شهروندان با مجموعه مدیریت شهری وجود دارد که هر چقدر این ارتباط تسهیل شود ما دسترسی راحت‌تری را خواهیم داشت. امانات مختلف پرداخت و دسترسی همه در جهت تسهیل فضای خدمت دهی در عرصه شهر و شهروندی است.

   وی ادامه داد: در میان مجموعه پیام رسان‌ها که در کشور فعال هستند یک بررسی صورت گرفت تا از این ظرفیت که بیشتر از سایر بسترها در میان مردم فراگیر است استفاده شود. پیام رسان‌های مختلفی را منظر اینکه نسخه اندروئیدی، دسکتاپ و آی او اس فعال داشته باشند و امکان راه‌اندازی گروه و سوپر گروه در آن‌ها فراهم باشد بررسی کردیم. ما در حوزه شهرداری به راه‌اندازی گروه‌ها و کانال‌هایی نیاز داریم تا ارتباطات غیر رسمی و علمی را برقرار نماییم. همه این ویژگی‌ها را در پیام رسان گپ یافتیم.
   آل شیخ ابراز کرد: به صورت ویژه آنچه باعث شد این پیام‌ رسان انتخاب شود وجود امکان درگاه پرداخت و کیو ار و تماس صوتی است. در گامی که امروز برداشته شده است مجموعه‌ای از سرویس‌ها را روی پیام‌رسان گپ فعال می‌کنیم. مردم می‌توانند ارتباط با سامانه‌های مرسوم مثل 137 را از طریق این پیام‌رسان برقرار نموده، عکس و پیام ارسال نموده و شماره پیگیری دریافت نمایند.
   وی اذعان داشت: همچنین شهروندان می‌توانند از طریق این پیام رسان گواهی شهرسازی درخواست کنند، پیگیری مناقصات شهرداری، پرداخت عوارض خودرو و نوسازی، خدمات مدیریت پارکینگ و خدمات خرید بلیت تک سفره مترو از جمله خدماتی است که در مرحله اول در همکاری شهرداری با این پیام رسان همشهری خود ارائه می‌شود.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس با اشاره به اینکه ما این زیرساخت‌ها و امکانات را بجز مجموعه توانمند گپ، در مجموعه دیگری در سطح کشور نیافتیم، اضافه کرد: این خدمات برای اولین بار در شهرداری مشهد در سطح کشور ارائه می‌شود. امیدوارم بتوانیم از ظرفیت‌های جدید مجموعه‌های دیگر نیز در حوزه کسب و کارهای نوپا و نوین در راستای شهر هوشمند و خدمات شهری استفاده کنیم تا شهر مشهد همچنان در این حوزه پیشگام بماند.
   ال شیخ اظهار داشت: امیدواریم سرویس‌های جدید خدمات رسانی روی پیام رسان‌ها قرار گیرد. پیام رسان‌ها تا کنون به عنوان خدمت رسان مورد استفاده قرار نگرفته است که ما این موضوع را امروز در شهرداری مشهد آغاز می‌کنیم. پیام رسان گپ را مورد آزمایش‌های مختلفی قرار داده‌ایم که خدمات خوبی از آن توانسته‌ایم بگیریم و رضایت خود را اعلام می‌کنیم. امیدواریم این گام به توسعه خدمات مدیریت شهری و توسعه خدمات نوین و کسب و کارهایی که در مشهد شکل گرفته است، کمک کند.
   احمد پورمفردی

   تعداد بازدید: 322
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .