•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 340
   کد: 154404
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳
   در حاشیه بازدید اعضای کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس از پروژه‌های شهری صورت گرفت؛

   خبرهای خوش رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد برای پروژه بولوار نماز و بافت عامل

   پس از بازدید جمعی از اعضای شورا از فاز 4 بلوار نماز، مقرر شد در اسرع وقت نسبت به بازگشایی این معبر که نقش بسزایی در کاهش بار ترافیکی بزرگراه کلانتری دارد، اقدام شود؛ پیرو این مطالبه، با توافقاتی که با مالکین عمده ( آستان قدس رضوی و شرکت توس گستر) صورت گرفت، روند اجرایی و تکمیل این بلوار در اکیپ‌های مختلف انجام می‌شود.
   خبرهای خوش رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد برای پروژه بولوار نماز و بافت عامل

   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد در حاشیه بازدید اعضای این کمیسیون از بافت عامل و بلوار نماز، خبرهای خوشی را به شهروندان مشهد در این خصوص داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، جمعی از اعضای کمیسیون عمران و شهرسازی شورا صبح امروز از بافت ناکارآمد حر عاملی و همچنین فاز 4 بلوار نماز بازدید کردند.
   محمدهادی مهدی‌نیا، رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در حاشیه این بازدیدها، در ارزیابی خود از بافت ناکارآمد عامل، اظهارکرد: اجرای طرح سبب شده تا مشکلاتی برای برخی شهروندان منطقه ایجاد شود؛ به همین‌منظور با هدف تسهیل سرمایه‌گذاری و بهبود وضعیت زندگی و سکونت شهروندان بازدید امروز در برنامه اعضای کمیسیون قرار گرفت.
   وی با بیان اینکه در جلسه‌ برگزار شده پیرامون بررسی شرایط این بافت، اعضای کمیسیون نظراتی را در جهت بهبود شرایط ارائه نمودند و عزم جدی برای رفاه حال ساکنان این منطقه وجود دارد، گفت: امیدواریم تصمیمات این جلسه منجر به فعالیت پررنگ‌تر در عرصه سرمایه‌گذاری و تسهیل سکونت و کاهش تبعات ناخواسته طرح بافت عامل شود.
   «عزم جدی شورای شهر در جهت ارتقاء سطح رضایتمندی ساکنان بافت عامل»
   مهدی‌نیا در ادامه افزود: در این جلسه مقرر شد شهرداری اراضی تملک شده بلا استفاده این بافت را با استفاده از تراشه‌های آسفالت تسطیح نماید تا مانع از ایجاد گرد و خاک شود و همچنین مبلمان شهری و روشنایی مناسب در سطح این اراضی نصب گردد.
   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهد با بیان اینکه یکی از زمینه‌های موثر در تشویق سرمایه‌گذاران برای حضور در این بافت، ابلاغ مصوبه کمیسیون ماده 5 است، افزود: معاونت شهرسازی شهرداری موظف شد هرچه زودتر این موضوع را پیگیری نماید تا شاهد اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.
   مهدی‌نیا با اشاره به اینکه طرح عامل یک پروژه خطی شهری است، تصریح کرد: پروژه های این منطقه در حوزه‌های سیما و منظر شهری و به لحاظ رعایت ضوابط طراحی شهری نیازمند مشاور است تا منظری یکنواخت در جداره شهر شاهد باشیم.
   «بلوار نماز تا مردادماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد»
   وی در ادامه به تشریح بازدید اعضای کمیسیون عمران و شهرسازی شورا از پروژه بلوار نماز پرداخت و گفت: احداث این پروژه زمان طولانی را به خود اختصاص داده و اتصال بین محدوده شرقی و غربی بلوار محقق نشده بود.
   مهدی‌نیا خاطرنشان کرد: پس از بازدید جمعی از اعضای شورا از فاز 4 بلوار نماز، مقرر شد در اسرع وقت نسبت به بازگشایی این معبر که نقش بسزایی در کاهش بار ترافیکی بزرگراه کلانتری دارد، اقدام شود؛ پیرو این مطالبه، با توافقاتی که با مالکین عمده ( آستان قدس رضوی و شرکت توس گستر) صورت گرفت، روند اجرایی و تکمیل این بلوار در اکیپ‌های مختلف انجام می‌شود.
   وی با بیان اینکه اقدامات مختلفی در حوزه تامین ایمنی این بلوار، از جمله ترانشه‌برداری، در حال اجراست که هزینه‌های هنگفتی برای مدیریت شهری دارد و همچنین بهینه‌سازی پوسته معبر که یکسری از جداول نیازمند بازپیرایی‌اند، گفت: امیدواریم تا مردادماه امسال شاهد بازگشایی کامل این بلوار باشیم و شهروندان بتوانند با از آن بهره ببرند.
    

   تعداد بازدید: 340
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   3 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .