•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 518
   کد: 154338
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
   شهردار مشهد مقدس در بازدید میدانی از مجموعه ورزش در حال احداث در خیابان سید رضی تاکید کرد:

   بهره‌برداری از مجموعه ورزشی تا پایان تیرماه/ بهانه‌ای برای تاخیر در بهره‌برداری پذیرفته نمی‌شود

   شهردار مشهد 7 ماه پیش از این این مجموعه ورزشی که دارای سه سالن بدنسازی، ورزش‌های رزمی، سالن TRX بود بازدید کرد و دستور داد ، دو زمین تنیس، اسکواش، پینت بال، اتومبیل سواری(کارتینگ) و دوچرخه سواری تفریحی به ان اضافه و طراحی جدید انجام شود.
   بهره‌برداری از مجموعه ورزشی تا پایان تیرماه/ بهانه‌ای برای تاخیر در بهره‌برداری پذیرفته نمی‌شود

   شهردار مشهد مقدس در بازدید میدانی از مجموعه ورزشی در حال ساخت خیابان سید رضی در منطقه ١١ مشهد بر اتمام به موقع این مجموعه تا پایان تیرماه تاکید کرد و گفت: بهانه‌ای برای تاخیر در بهره‌برداری کامل مجموعه ورزشی در زمان مقرر پذیرفته نخواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس حدود 7 ماه پیش بود که تقی‌زاده خامسی، با حضور در مجموعه ورزشی نیمه کاره و در حال ساخت در منطقه سید رضی که دارای سه سالن بدنسازی، ورزش‌های رزمی، سالن TRX است  و دستور داد ، دو زمین تنیس، اسکواش، پینت بال، اتومبیل سواری(کارتینگ) و دوچرخه سواری تفریحی به ان اضافه و طراحی جدید انجام شود ، امرو مجدد از اقدامات انجام شده در این ورزشگاه بازدید کرد.
   شهردار مشهد مقدس در آن بازدید دستورات لازم را به پیمانکاران و مسئولان اجرای پروژه داد و بر استفاده از نقاشی‌های دیواری با مزمونک‌های ورزشی برای شاد و با نشاط شدن فضای داخلی این مجموع و تجهیز هر چه سریعتر سالنهای بدنسازی آن تاکید کرد و اعلام داشت برای پیگیری اجرای این موارد اوایل مردادماه بازدید دوباره‌ای از این پروژه خواهد داشت.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 518
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .