•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 598
   کد: 149617
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
   سفیر نروژ در نشست با شهردار مشهد مقدس اعلام کرد؛

   آمادگی برای انتقال تجربیات مهندسی هوای پاک نروژ به مشهد/ همکاری مشترک مشهد و نروژ در حوزه توریسم و نمایشگاهی

   هرگز تصور دیدن چنین شهری را نداشتم. مشهد شهر گل‌ها شده است از تمیزی و زیبایی این شهر لذت بردم.
   آمادگی برای انتقال تجربیات مهندسی هوای پاک نروژ به مشهد/ همکاری مشترک مشهد و نروژ در حوزه توریسم و نمایشگاهی

   سفیر نروژ برای انتقال تجربیات مهندسی هوای پاک این کشور به مشهد اعلام آمادگی کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، لارس نوردرم در نشست با شهردار مشهد مقدس اظهار کرد: کشور ما در موضوع برجام و هسته‌ای، مواضع مستقل خود را در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبت به ایران دارد و همیشه از این قرارداد بین‌المللی دفاع کرده است.
   وی با اشاره به برقرار بودن همکاری‌های کشور نروژ با ایران در حوزه نفت و گاز، تصریح کرد: همکاری ما با ایران در حوزه دکل‌ها نیز بوده و این همکاری‌ها در حال گسترش است که بارها در ملاقات با مسئولان مربوطه در ایران، بر این موضوع تاکید داشته‌ایم.
   سفیر نروژ ادامه داد: با بررسی‌هایی که انجام داده‌ایم به این نتیجه رسیده‌ایم که سفر هوایی از اُسلو نروژ به مشهد مقرون به صرفه است که این مهم می‌تواند کمک زیادی به همکاری مشترک در زمینه توریسم و گردشگری داشته باشد و ما پیگیر آن خواهیم بود.
   لارس نوردرم خاطر نشان کرد: همچنین آمادگی داریم تا تمام تجربیات خود را در حوزه مهندسی هوای پاک به شهرداری مشهد منتقل نماییم.
   وی ضمن استقبال از پیشنهادهای شهردار مشهد گفت: هرگز تصور دیدن چنین شهری را نداشتم. مشهد شهر گل‌ها شده است از تمیزی و زیبایی این شهر لذت بردم.
   سفیر نروژ ادامه داد: شهرها و کشورهای مختلف می‌توانند از تجربه شهر مشهد در مدیریت و میزبانی از حجم بالای زائر و مسافر در زمان کوتاهی از سال استفاده نمایند.
   لارس نوردرم در پایان اذعان کرد: طی بازدید از نمایشگاه بین‌المللی مشهد، ظرفیت‌های موجود در این حوزه برای همکاری مشترک نیز مورد بررسی قرار گرفت.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 598
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .