•  
   منبع خبر : ١٠٠٣
   تعداد بازدید: 250
   کد: 209657
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
   روحانی؛

   افتتاح کارخانه نوآوری کار بسیار ارزشمندی است

   افتتاح کارخانه نوآوری کار بسیار ارزشمندی است که در شهر مشهد رخ داده است و بسیاری از استان های دیگر نیز در تلاش هستند که این کار را ادامه دهند.
   افتتاح کارخانه نوآوری کار بسیار ارزشمندی است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حسن روحانی در مراسم افتتاح کارخانه نوآوری مشهد که به صورت ویدوئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: افتتاح کارخانه نوآوری کار بسیار ارزشمندی است که در شهر مشهد رخ داده است و بسیاری از استان های دیگر نیز در تلاش هستند که این کار را ادامه دهند.
   وی افزود: حفظ کارخانه ها، مراکز راه آهن و ساختمان های قدیمی اهمیت زیادی دارد و در هر استان حداقل باید یک کارخانه نوآوری ایجاد شود تا همه استارت آپ ها بتوانند در این مکان حضور پیدا کنند زیرا تعاون و همکاری آنان با یکدیگر بسیار مفید است.
   رییس جمهور با اشاره به بخشی از صحبت های شهردار مشهد مبنی بر اینکه به جای کارخانه نواوری این فضا می توانست به یک برج یا فضای تجاری اختصاص پیدا کند، بیان کرد: نکته بیان شده از سوی شهردار مشهد بسیار ارزشمند است.
   روحانی خاطرنشان کرد: از همه دانشمندان، دانشجویان، فارغ التحصیلان و کسانی که می خواهند از این اکوسیستم جدید استفاده کنند و کسانی که اقدام به ایجاد این مکان کرده اند، تشکر می کنیم.
   وی اضافه کرد: ایجاد کارخانه نوآوری برای شهرداری ها نیز بسیار مفید است زیرا شرکت های نوآور به حرکت شهرها به سمت هوشمند سازی کمک می کنند.
   حوریه جمالی پور 

   تعداد بازدید: 250
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .