•  
   منبع خبر : ١٠٠٥
   تعداد بازدید: 1987
   کد: 208122
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷
   در پی محدودیت های کرونایی؛

   نحوه فعالیت کارکنان شهرداری مشهد در هفته پیش رو ابلاغ شد

   با توجه به محدودیت های کرونایی و تصمیمات دولت مبنی بر تعطیلی ادارات در بازه زمانی هشتم آذرماه تا پایان هفته، اطلاعیه مربوط جهت اجرا ابلاغ شد.
   نحوه فعالیت کارکنان شهرداری مشهد در هفته پیش رو ابلاغ شد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ پیرو بخشنامه شماره 374899 مورخ 27/08/99 سازمان محترم اداری و استخدامی کشور در خصوص نحوه فعالیت دستگاهها و ادارات کشور در هر یک از شرایط سه گانه هشدار و عطف به نامه شماره 175188/99/326 مورخ 29/08/99 و به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، با توجه به محدودیت های کرونایی و تصمیمات دولت مبنی بر تعطیلی ادارات در بازه زمانی هشتم آذرماه تا پایان هفته به استثنای کارمندانی که بنا به تشخیص بالاترین مقام دستگاه، حضور ایشان در محل خدمت ضروری تشخیص داده شود، لذا موارد ذیل متناسب با شغل افراد، شرایط هر حوزه و نوع خدمات مربوط در هر بخش تعیین و به کلیه حوزه های شهرداری اعم از ستاد، مناطق، سازمان های تابعه و شرکتهای وابسته جهت اجرا ابلاغ می شود.
   ١- کلیه مشاغل متناظر ستادی در حوزه های ستاد، مناطق و سازمان های تابعه و شرکت های وابسته کاملاً تعطیل خواهند بود (کارکنان مربوطه در حالت آماده باش و دورکار در محل سکونت خود، مستقر و آماده در صورت فراخوان باشند).
   ٢- کلیه فعالیت های خدماتی و دارای ماهیت خدمت رسانی به شهروندان محترم کماکان و به روال قبل ادامه فعالیت خواهند داشت.
   ٣- نحوه فعالیت در واحدها و بخش های اجرایی و نظارتی در سطح صف به منظور نظارت بر پیشبرد امور با نظر مدیر ارشد هر حوزه تعیین خواهد شد.
   ۴- حضور تمامی مدیران ارشد حوزه های شهرداری در سطح ستاد، مناطق، سازمان های تابعه و شرکت های وابسته ضروری خواهد بود.
   ‎ضمن آرزوی سلامت و تندرستی برای شهروندان و همکاران، رعایت کامل تمامی پروتکل های اعلام شده ضروری و پرهیز از ایجاد وقفه در امور خدمات رسانی جاری به شهروندان مورد تاکید است. 

   تعداد بازدید: 1987
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   4 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .