•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 545
   کد: 208076
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
   در راستای تسریع پروژه های عمرانی؛

   شهردار مشهد از پروژه تقاطع چهارسطحی آزادگان و رودپارک بازدید کرد / نصب 161 قطعه سگمنت پل غیر هسطح آزادگان

   شهردار مشهد در راستای تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی و نظارت برعملکرد پیمانکاران از پروژه تقاطع چهارسطحی آزادگان و رودپارک بازدید کرد.
   شهردار مشهد از پروژه تقاطع چهارسطحی آزادگان و رودپارک بازدید کرد / نصب 161 قطعه سگمنت پل غیر هسطح آزادگان

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد محمد رضا کلائی شهردار به همراه خلیل الله کاظمی، معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک صبح امروز با حضور در پروژه رودپارک از روند اجرایی این پروژه بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده در این پروژه قرار گرفتند.
   کلائی در این بازدید بر افزایش تعداد ماشین آلات و تجهیزات عمرانی در راستای سرعت بخشیدن به کار و برنامه ریزی برای افزایش تعداد پارکینگ در پروژه رودپارک تاکید کرد.
   همچنین در ادامه شهردار مشهد با حضور در پروژه تقاطع چهار سطحی آزادگان از روند اجرایی این پروژه نیز بازدید و در نشستی با پیمانکار اجرای این پروژه خواستار تسریع در اجرای پروژه همراه با رعایت استاندارهای لازم شد.
   نصب مرتفع ترین دکل فشار قوی برق در پروژه چهارسطحی آزادگان
   خلیل الله کاظمی معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد در حاشیه این بازدید گفت: در حال حاضر عملیات تولید و نصب قطعات سگمنت یکی از پل های روگذر تقاطع چهارسطحی آزادگان از بزرگراه امام علی(ع) به سمت نمایشگاه درحال انجام است.
   وی افزود: عرشه پل به 240 قطعه سگمنت نیاز دارد که از این تعداد تاکنون 223 قطعه سگمنت تولید و تنها 17 سگمنت باقی مانده است که این تعداد نیز در کارگاه واقع در حاشیه میدان نمایشگاه در حال ساخت است.
   کاظمی تصریح کرد: از مجموع 240 قطعه سگمنت عرشه پل تاکنون 161 قطعه سگمنت نصب شده و روند نصب باقی قطعات نیز در حال انجام است.
   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: یکی از معارض های موجود در مسیر اجرای پروژه، تیرهای فشار قوی برق است که برای رفع آن تیرهای بزرگتری به طول حدود 36 متر و 50 متر سفارش داده شده است.
   وی گفت: دکل 50 متری که برای بالابردن سیم های برق فشار قوی وامکان اجرای عرشه پل در تقاطع چهارسطحی آزادگان نصب خواهد شد مرتفع ترین دکل فشار قوی نصب شده در کشور خواهد بود.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 545
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .