•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 378
   کد: 208043
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
   معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبرداد؛

   ۲۶ محله تحت پوشش «محله امید»

   معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: در گام نخست طرح «محله امید» در ۲۶ محله مشهد اجرا شده و تقریبا تمامی محلات، شناسایی و اولویت‌بندی مسائل و آسیب‌‌های اجتماعی در سطح محلات به پایان رسیده است.
    ۲۶ محله تحت پوشش «محله امید»

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد رضا دانایی با اشاره به وضعیت کنونی «محله امید» بیان کرد: این طرح هم‌اکنون وارد گام اجرایی شده و برنامه‌ریزی و تعریف اقدامات در راستای کاهش و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی محقق خواهد شد.
   وی تصریح‌کرد: طرح «محله امید» با حضور و مشارکت شهروندان در شناسایی مسائل اجتماعی و فرهنگی سطح محلات در حال اجرا است.
   در این طرح، کارگروه‌های اجتماعی با حضور اعضای منتخب شورای اجتماعی محله، نمایندگان سمن‌های فعال محلات و یک تسهیل‌گر اجتماعی تشکیل شده است.
   دانایی ضمن اشاره به اهداف و رویکردهای این طرح افزود: از جمله وظایف این کارگروه، نظرخواهی از ساکنان محله در خصوص نقاط قوت و ضعف محله، احصای آسیب‌های اجتماعی دارای اولویت و طراحی اقدامات مشارکت‌محور است.
   وی خاطرنشان کرد: تلاش شد تا اقدامات طراحی شده، مشارکت‌محور بوده و با تکیه بر ظرفیت‌های موجود در سطح محله اجرایی شود. هدف از اجرای این طرح، فعال‌سازی ظرفیت‌های محلی، بسترسازی برای مشارکت شهروندان، افزایش حس تعلق محلی و کاهش مسائل اجتماعی با تکیه بر ظرفیت‌های موجود است.

    

   تعداد بازدید: 378
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .