•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 193
   کد: 206744
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰
   معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

   شهرداری مشهد با اختصاص زمین و منابع در حال رفع دغدغه ساکنان حاشیه شهر است

   معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: خوشبختانه در حاشیه شهر مشهد، اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است و شهرداری با اختصاص زمین و منابع در حال ایجاد زیرساخت هایی است تا دغدغه های موجود در زمینه نیاز به فضای سبز و موارد دیگر رفع شود.
   شهرداری مشهد با اختصاص زمین و منابع در حال رفع دغدغه ساکنان حاشیه شهر است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، علی نبیان در خصوص برنامه های مجلس برای رفع مشکل مالکیت سندی و اخذ تسهیلات در بافت پیرامونی شهر مشهد اظهار کرد: ما از روز گذشته به همراه رئیس و نائب رئیس کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان باز آفرینی شهری از مناطق حاشیه شهر بازدید و مشکلات آنان که دغدغه مقام معظم رهبری، دولت و وزیر راه و شهرسازی نیز هست را، مورد بررسی قرار دادیم.
   وی افزود: دغدغه اهالی حاشیه شهر به حق بوده و پیگیری هایی مستمری نیز از طرف دولت و مجلس در این خصوص انجام می شود.
   مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن بیان کرد: نکته حائز اهمیت این است که باید با کمک مجلس و دولت، سند و چشم اندازی برای این موضوع ایجاد و زمین های دولتی در اختیار سازمان بازآفرینی قرار بگیرد.
   نبیان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حاشیه شهر اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است و شهرداری با اختصاص زمین و منابع در حال ایجاد زیرساخت هایی است تا دغدغه های موجود در زمینه نیاز به فضای سبز و موارد دیگر رفع شود. در این راستا در چند هفته آینده، جلسه ای در وزارت خانه و کمسیون عمران مجلس برگزار خواهد شد تا سند چشم انداز منطقه آماده و به سرار کشور تعمیم داده شود.
   حوریه جمالی پور

   تعداد بازدید: 193
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .