•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 222
   کد: 202987
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳

   شاخه های خطرآفرین درختان منطقه11هرس شد

   شهردار منطقه یازده گفت: در هفته ای که گذشت، شاخه های خشک و خطری بیش از1100 اصله درخت درسطح منطقه هرس شد.
   شاخه های خطرآفرین درختان منطقه11هرس شد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مریم عرب احمدی اظهار کرد: حفظ و نگهداری از درختان سطح شهر و هرس به موقع آن در راستای زیباسازی نما، منظر شهری و آراستگی، یکی از اقدامات شهرداری است که با رعایت اصول فنی نسبت به ساماندهی فضای سبز در سطح شهرانجام می شود.
   عرب احمدی عنوان داشت: در همین راستا و به همت اداره فضای سبز منطقه در هفته گذشته، عملیات هرس شاخه های خشک و خطری1150 اصله درخت با هدف رفع خطر شاخه های خشک، حذف شاخه های بیمار و همچنین آراستگی و تقویت درختان در بوستان های ملت، گلها، رازی، بلوارشهید فخرایی، لاین شرقی و غربی بلوارآزادی و لچکی میدان دانشجو انجام شد.
   شهردار منطقه11، زیبا سازی و جوان سازی شاخه ها ، کنترل ارتفاع درختان، ایجاد دید مناسب ترافیکی و ایجاد شرایط مطلوب برای ورود نور و هوای کافی جهت رشد مناسب و ایده آل درختان را از دیگر اهداف هرس درختان دانست و افزود: انجام عملیات هرس، موجب افزایش طول عمر درختان، ارائه خدمات مؤثر، و حجم سبزینگی متناسب با نوع و سن درختان می‌شود.

    

    

   تعداد بازدید: 222
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .