•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 210
   کد: 202978
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳

   احداث 4250 مترطول کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه 4

   شهردار منطقه چهار مشهد از احداث 4250 مترطول کانال جمع آوری آب های سطحی در این منطقه طی سال جاری خبر داد.
   احداث 4250 مترطول کانال جمع آوری آب های سطحی در منطقه 4

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد؛ غلامرضا غلامی گفت: طی سال های اخیر به منظور بهبود در هدایت و جمع‌آوری آب‌های سطحی و رفع کامل آب افتادگی معابر در هنگام بارندگی احداث، بازسازی و لایروبی کانال‌های جمع‌آوری آب‌های سطحی در منطقه به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.
   غلامرضا غلامی اذعان داشت: در سال جاری 78 میلیارد ریال اعتبار برای احداث 4250 مترطول کانال جمع آوری آب های سطحی در نظر گرفته شده است.
   وی در خصوص این کانال ها اذعان داشت: کانال طبرسی شمالی حدفاصل تقاطع غیر همسطح فجر و طبرسی شمالی 43 به طول 2.5 کیلومتر با اعتبار 50 میلیارد ریال یکی از این پروژه هاست که در حال احداث است و براساس زمانبندی انجام شده در مدت 12 ماه به پایان می رسد.
   شهردار منطقه چهار مشهد خاطرنشان کرد: دو کانال دیگر در خیابان شهید قربانی 24 و شهید شاهی 22 به طول مجموعا 1550 متر نیز با اعتبار 28 میلیارد ریال طی سال 99 احداث خواهد شد.
   غلامی در پایان یادآور شد: در سال 99 جهت بهبود و مرمت مسیل ها، جوی ها، کانیووها و کانال های جمع آوری آب های سطحی در محدوده بولوارهای پنجتن، طبرسی و ... نیز 15 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که براساس اولویت بندی مشخص شده اجرا خواهد شد.
   شایان ذکر است احداث سپتیک زیرگذر ضلع غربی تقاطع غیرهمسطح فجر با اعتبار 9 میلیارد ریال جهت رفع کامل آب افتادگی این محل هنگام بارندگی طی سال جاری انجام خواهد شد.
    

   تعداد بازدید: 210
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .