•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 204
   کد: 202968
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳

   صدوربیش از 720 مورد اخطاریه تخلفات ساختمانی در منطقه 10مشهد

   شهردار منطقه ده از صدور بیش از 720 مورد اخطاریه به منظور جلوگیری از تخلفات ساختمانی طی چهار ماهه ابتدایی سال جاری در این منطقه خبر داد.
   صدوربیش از 720 مورد اخطاریه تخلفات ساختمانی در منطقه 10مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ اظهار کرد: این اداره با هدف رعایت اصول ایمنی در شهرسازی و اجرای دستورالعمل‌های ساختمان سازی نسبت به صدور بیش از 720 مورد اخطاریه جهت جلوگیری از تخلفات ساختمانی اقدام کرده است.
   وی ساخت و ساز اصولی، ضابطه‌مند و رعایت قوانین شهرسازی را عامل حفظ کیفیت سیمای بصری شهر و جلوگیری از مشکلات شهری در آینده دانست و افزود: توسعه شهری متناسب به عنوان یکی از مهمترین اهداف شهرداری همواره مورد توجه بوده و ساخت و ساز هرگونه ابنیه در داخل محدوده شهری مستلزم رعایت اصول و مقررات خاص مهندسی و شهرسازی است
   شهردار منطقه ده ادامه داد: به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیر اصولی، اداره نظارت بر ساخت و سازها به عنوان بازوی اجرایی شهرداری، اصلی‌ترین واحد مقابله و جلوگیری از این گونه تخلفات شهری محسوب می‌شود.
    

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .