•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 778
   کد: 202705
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
   شهردار مشهد؛

   کار کردن در منطقه یک بسیار سخت است

   شهردار مشهد گفت: کار کردن در منطقه یک بسیار سخت است و مردم توقع بالایی دارند و جزو مناطقی است که شاهد عبور مرور افراد زیاد و مختلفی است و اگر کمی استانداردها کاهش یابد، همه معترض خواهند شد.
   کار کردن در منطقه یک بسیار سخت است

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه شهردار منطقه یک مشهد، اظهار کرد: کار کردن در منطقه یک بسیار سخت است و مردم توقع بالایی دارند و جزو مناطقی است که شاهد عبور مرور افراد زیاد و مختلفی است و اگر کمی استانداردها کاهش یابد، همه معترض خواهند شد.
   وی افزود: من فکر می کنم این موضوعات کاملا مورد توجه آقای باوندی قرار خواهد گرفت. ایشان باید توجه به دو نکته را همواره به یاد داشته باشند. تحت هیچ شرایطی میزان درآمدهای شهرداری و سطح خدمات شهری در منطقه یک نباید کاهش پیدا کند. امید دارم که جناب باوندی هم منطقه یک را هم در زمره بهترین مناطق ما نگه دارد.
   با هم بودن ما می تواند مشکلات ما را حل کند
   در ادامه این مراسم علیرضا شهریاری، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد: اگر همکاران و نیروهای ما در یک جهت باشد بر مشکلات فائق خواهیم شد. با هم بودن ما می تواند مشکلات ما را حل کن و نتیجه کار را افزایش دهد.
   وی تاکید کرد: باید به این امر توجه داشته باشیم که به خاطر ممکلت گذشت و صبر داشته باشیم. امید داریم که بتوانیم با درایت به تعامل با مردم برسیم، زیرا مردم از ما انتظار برخورد خوب دارند.
   عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد تصریح کرد: باید به این نکته توجه کنیم با روی خوش با مردم صحبت کنیم و پای در و دل آن ها بنشینم.
   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 778
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .