•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 404
   کد: 202513
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
   معاون عمران حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   پیشرفت فیزیکی 65درصدی پروژه پارکینگ بزرگ آزادی

   معاون عمران حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: پروژه پارکینگ و پایانه بزرگ آزادی به سرعت درحال اجرا است و در حال حاضر بیش از 65درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
   پیشرفت فیزیکی 65درصدی پروژه پارکینگ بزرگ آزادی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی در این خصوص افزود: پروژه پارکینگ و پایانه بزرگ آزادی که به دلیل معارضات با تاخیر چند ماه روبه رو شده بود پس از رفع معارضات به صورت سه شیفت و با سرعت درحال اجرا است.
   وی اضافه کرد: این پروژه 17 خرداد ماه 98 در پاسخ به درخواست شهروندان و باهدف رفع کمبود پارکینگ و همچنین کاهش آلودگی هوا به دلیل پایانه اتوبوس در مجاورت بوستان ملت آغاز شد.
   کاظمی تصریح کرد: با توجه به تاخیرات به وجود آمده در اجرای پروژه به دلیل معارضات و تاکیدات شهردار مشهد برجبران تاخیرات کار به صورت سه شیفت از سوی پیمانکار درحال انجام و تاکنون بخشی از تاخیر رفع شده است.
   معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: باتوجه به سرعت پروژه امیدواریم پروژه پارکینگ و پایانه بزرگ آزادی درآذر ماه آماده بهره برداری شود.
   گفتنی است، پایانه و پارکینگ بزرگ زیرسطحی آزادی در سه طبقه منفی و با هزینه بیش از 60 میلیارد تومان درحال اجرا است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 404
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .