•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 398
   کد: 202235
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
   دادیار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مشهد هشدارداد؛

   پلمب صنوف و ساختمان های بلند مرتبه نا ایمن درصورت بی توجهی به اخطارها/ درصورت قصور برای متخلفان پرونده کیفری تشکیل خواهد شد

   دادیار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: مغازه ها و صنوف مجتمع ها وساختمانهای بلند مرتبه نا ایمن درصورت بی توجهی به اخطارها و اقدام نکردن برای ایمن سازی این محل ها پلمب می شوند.
   پلمب صنوف و ساختمان های بلند مرتبه نا ایمن درصورت بی توجهی به اخطارها/ درصورت قصور برای متخلفان پرونده کیفری تشکیل خواهد شد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، فرزاد بهشتی،درنشست مشترک هم اندیشی و تبادل نظرمسئولان ارشد آتش نشانی ، دادستانی و شهرداری با مالکان و مدیران بازارهای نا ایمن با تشکر از اقدامات مدیریت شهری مشهد بخاطر اهتمام به مقوله ایمنی افزود : متأسفانه پیشگیری و تامین ایمنی در سطح شهر مورد غفلت قرار گرفته و امیدوارم حرکتی که جدیدا از سوی آتش نشانی شروع شده است ایمن‌سازی مجتمع های تجاری و اماکن عمومی شهر را درپی داشته باشد.
   وی با بیان این که تامین ایمنی یک کار بین بخشی است اظهارکرد: ما به عنوان دستگاه قضایی از اقدامات موثر ادارات ،سازمان ها و مالکان مجتمع ها برای تامین ایمنی حمایت لازم را انجام خواهیم داد،البته اگر حادثه ای در این مجموعه ها رخ دهد، مالکان و اعضای هیت مدیره ها را نیز مسئول می دانیم.
   وی با تاکید بر این که این افراد در صورت بروز حادثه در اماکن ناایمن تحت مدیریتشان باید پاسخگو باشند هشدارداد: در صورت قصور احتمالی با تشکیل پرونده کیفری حتما برخورد قضایی مناسب با متخلفان انجام خواهد شد.
   بهشتی ادامه داد: مجموعه معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آمادگی کامل برای صدور مجوز های لازم جهت برخورد با مالکان واحد های تجاری فاقد ایمنی در مجتمع ها و بازار های سطح شهر را دارد و در صورت دریافت گزارش از سوی نهاد های مسئول قطعا نسبت به پلمپ این صنوف در راستای تامین منافع عامه مردم اقدام خواهد کرد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 398
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .