•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 1094
   کد: 202183
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد؛

   تاکسیرانان اطلاعات خود را جهت دریافت وام تکمیل کنند

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: پیرو پیگیری های صورت گرفته با وزارت تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی بروزرسانی سایت کارا انجام شده و مشکل کد کارگاه و استان محل فعالیت تاکسیران بر طرف شده است.
   تاکسیرانان اطلاعات خود را جهت دریافت وام تکمیل کنند

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد محبی با بیان این مطلب، اظهار کرد: تاکسیرانان با مراجعه به سایت کارا و تکمیل مراحل ثبت نامی خود منتظر پیغام معرفی به بانک در صفحه شخصی خود بر روی همان سایت باشند.
   وی افزود: دستگاه صادرکننده مجوز فعالیت تاکسیرانان وزارت کشور است که در قسمت مربوطه باید انتخاب شود و باقی اطلاعات خواسته شده طبق پروانه و یا کارت تاکسیران تکمیل شود.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: تاکسیرانان توجه داشته باشند؛ به دلیل عدم تعیین زمان مشخص جهت تکمیل اطلاعات دریافت وام 60 میلیون ریالی در اولین فرصت ممکن نسبت به تکمیل این اطلاعات اقدام کنند.
   محبی تاکید کرد: متقاضیان جهت تکمیل اطلاعات خود صرفا از طریق رایانه شخصی و یا کافی نت اقدام نمایند و توجه داشته باشند که کلیه مراحل بعدی چگونگی دریافت این وام از طریق سایت کارا و در صفحه شخصی تاکسیرانان قابل مشاهد است .
   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 1094
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   3 2
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .