•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 263
   کد: 200669
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

   جمع‌آوری 140 تابلوی غیر مجاز و نازیبا در منطقه 3

   شهردار منطقه 3 مشهد از اجرای طرح نظم‌دهی تابلوهای تبلیغاتی در شهر خبر داد و گفت: در راستای اجرای این طرح، تابلوهایی که بدون مجوز و ضابطه در سطح شهر نصب شده باشد پس از اخطار، اعمال قانون و جمع آوری می‌شود.
   جمع‌آوری 140 تابلوی غیر مجاز و نازیبا در منطقه 3

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی با بیان این خبر اظهار کرد: به منظور یکسان سازی تابلوهای شناسایی و معرف کاربری، آراستگی و زیبایی منظر شهری، حذف آلودگی‌ها و نازیبایی های بصری و تابلوهای غیراستاندارد و نصب تابلوهای استاندارد نسبت به ساماندهی و جمع آوری تابلوهای غیرمجاز اقدامات لازم انجام شده است.
   وی با بیان اینکه نمای این تابلوهای نازیبا و فاقد مجوز بر نمای کلی معابر و خیابان ها تاثیر منفی می گذارد،افزود: به منظور ساماندهی و زیبا سازی سیمای شهری، شهرداری این منطقه اقدام به ارائه 504 مورد اخطاریه و جمع‌آوری بیش از 140 مورد تابلوی غیر مجاز، ناهمگون و نازیبا از ابتدای سال کرده است.
   شهردار منطقه سه قراردادن وسایل در پیاده‌روها و معابر توسط کسبه و شهروندان را یکی دیگر از موارد ایجاد مزاحمت برای عابرین و نازیبایی منظر شهری دانست و بیان کرد: بخش مهمی از فضای یک شهر به سیما و منظر آن بستگی دارد، از این رو نصب انواع تابلوهای غیرمجاز و بدون مجوز و همچنین تراکت، پوستر و اطلاعیه بر روی دیوارها و مبلمان شهری باعث نازیبا شدن چهره شهر می‌شود.
    

   تعداد بازدید: 263
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .