•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 128
   کد: 200667
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

   آسفالت 21 هزار متر مربع از معابر فرعی بولوار مشگینی منطقه 10

   شهردار منطقه 10 مشهد از آسفالت 21 هزار مترمربع از معابر فرعی بولوار مشگینی این منطقه خبر داد.
   آسفالت 21 هزار متر مربع از معابر فرعی بولوار مشگینی منطقه 10

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد حافظ با تاکید بر اینکه تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور و ساماندهی وضعیت معابر یکی از مهم‏ترین وظایف شهرداری‏ها محسوب می‏شود، اظهار کرد: در این راستا عملیات بهسازی و روکش آسفالت برخی از معابر سطح منطقه با هدف افزایش حال رفاه شهروندان و مناسب‌سازی محیط شهری درحال اجرا است.
   وی با اشاره به اجرای عملیات روکش آسفالت 21 هزار مترمربع از معابر فرعی بولوار مشگینی، افزود: متأسفانه نداشتن برنامه ‌ریزی بعضی از اداره ‌ها در اصول و زمان حفاری و بی‌توجهی در نظارت و رعایت نکردن اصول، علاوه بر ایجاد مشکل برای شهروندان، هزینه ترمیم و بهسازی را دو برابر می‌کند و موجب پایین آمدن کیفیت کار و نشست کردن نوارهای حفاری در دراز مدت می‌شود.
   شهردار منطقه 10 بیان کرد: رضایتمندی شهروندان سرمایه و تکیه‌گاهی برای شهرداری است و ما تلاش می‌کنیم تا با شناسایی بهتر نیازهای شهروندان و برنامه‌ریزی به موقع و صحیح برای رفع آن‌ها، احساس رضایت و رفاه آنان را افزایش دهیم.
    

   تعداد بازدید: 128
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .