•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 133
   کد: 200372
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰
   در سومین روز از برنامه «سه شنبه ها با شورای اجتماعی محلات» مطرح شد؛

   137؛ دست در دست شورای اجتماعی محلات برای حل مشکلات شهروندان/ مشارکت 14 درصدی ساکنان منطقه دو در انعکاس مشکلات شهری به 137

   در سومین بازدید اعضای شورای اجتماعی محلات شهر مشهد از مرکز ارتباطات مردمی 137 که در قالب طرح «سه شنبه ها با شورای اجتماعی محلات» برگزار شد، بر همکاری این دو اداره در جهت حل هر چه بیشتر مشکلات شهر و شهروندان تاکید شد.
   137؛ دست در دست شورای اجتماعی محلات برای حل مشکلات شهروندان/ مشارکت 14 درصدی ساکنان منطقه دو در انعکاس مشکلات شهری به 137

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمد رمضانی فرخد در ابتدای بازدید روسای شوراهای اجتماعی محلات منطقه دو مشهد از مرکز ارتباطات مردمی 137، اظهار کرد: در سال گذشته، 22 هزار و 630 شهروند ساکن منطقه دو با مرکز 137 تماس گرفته و درخواست‌ها، انتقادات و پیشنهاد های خود را مطرح ساخته اند که با احتساب تعداد خانوارهای ساکن در این منطقه، مشارکت اهالی این منطقه در انعکاس مشکلات شهری به 137 حدود 14 درصد بوده است.
   وی با اشاره به اینکه 56 درصد درخواست های شهروندان در سال گذشته با پیگیری 137 و توسط واحدهای اجرایی شهرداری به نتیجه رسیده و انجام شده است، افزود: بیشترین درخواست های شهروندان ساکن منطقه دو در حوزه نظارت بر ساخت و سازها، آسفالت معابر، توسعه و نگهداری فضای سبز، رفت و روب و نظافت معابر، رفع سدمعبر و جمع آوری زباله بوده است.
   رمضانی فرخد بیان کرد: ما در کنار شورای اجتماعی محلات، به عنوان دو بازوی شهرداری تلاش می کنیم تا هر چه بیشتر در راستای حل مشکلات شهروندان گام برداریم زیرا معتقدیم اعضای شوراهای اجتماعی محلات، بیشترین تسلط را بر مسائل سطح محله داشته و در زمینه پیگیری حل درخواست های مردمی، می توانند یاری گر 137 باشند.
   سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد با تاکید بر اینکه ما همواره در کنار شهروندان و اعضای شورای اجتماعی محلات هستیم تا بیشتر از قبل بتوانیم مشکلات شهری را حل کنیم، گفت: درخواست ما از اعضای شورای اجتماعی محلات این است که 137 و درگاه های ارتباطی آن را در سطح محلات، به مردم معرفی کرده و از شهروندان بخواهند حل مشکلات شهری خود را از 137 مطالبه کنند.


    

   تعداد بازدید: 133
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .