•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 114
   کد: 200320
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

   کاشت بیش از 160 هزار بوته گل فصلی در بوستان ملت طی سه ماه اخیر

   شهردار منطقه یازده گفت: درآستانه فصل تابستان، بیش از 160 هزاربوته گل فصلی دربوستان ملت کاشته شده است.
   کاشت بیش از 160 هزار بوته گل فصلی در بوستان ملت طی سه ماه اخیر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، مریم عرب احمدی با بیان این خبر اظهار کرد: در سه ماهه ابتدایی سال جاری، بیش از 160 هزار بوته گل فصلی نشایی و گلدانی در بوستان ملت کاشته شده است.
   وی با بیان اینکه بوستان ملت همزمان با سایر بوستان های محلی وشهری از اوایل خردادماه بازگشایی شد، افزود: عملیات گلکاری در این بوستان با هدف زیباسازی منظر بصری و ایجاد روحیه نشاط و شادابی درمیان شهروندان صورت گرفت.
   شهردار منطقه 11 با اشاره به اینکه بیشترین حجم گل کاری در خرداد ماه انجام شده است، خاطرنشان کرد: در فصل بهار، 90 هزار بوته گل نشایی و 74 هزار و 610 بوته گل گلدانی دراین بوستان کاشته شده است.
   عرب احمدی بیان کرد: علاوه برگلکاری، به منظور مبارزه با آفات گیاهی از جمله حلزون، شته و سفیدک بیش از ۳۵ لیتر سموم دراین بوستان مصرف شده است.
   وی در خصوص گونه های کاشته شده پاضافه کرد: گل بنفشه، جعفری، سلوی، آفتاب گردان تزیینی، کوکب کوهی، کریسیس، رز ساناز، یوکا، ابری، همیشه بهار از جمله گونه های کاشته شده در این بوستان است.
    

   تعداد بازدید: 114
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .