•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 419
   کد: 199947
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴
   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد؛

   انبارهای جمع آوری ضایعات بازیافتی در مجتمع صنعتی بازیافت تجمیع می شوند

   معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از فراهم آوردن زیر ساخت لازم جهت تجمیع انبارهای جمع آوری ضایعات بازیافتی در مجتمع صنعتی بازیافت با سرمایه گذاری بخش خصوصی خبر داد.
   انبارهای جمع آوری ضایعات بازیافتی در مجتمع صنعتی بازیافت تجمیع می شوند

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  شهرداری مشهد، مهدی یعقوبی در برنامه بازدید از ۸ انبار جمع آوری ضایعات بازیافتی در محدوده همت آباد و جاده میامی گفت: این 8 انبار جمع اوری ضایعات که به طور غیر مستقیم مرتبط با فعالیت پیمانکاران تفکیک از مبدا در سطح شهر می باشند، روزانه حدود 200 تن پسماند سطح شهر را بصورت تفکیک شده، پردازش می نمایند.

   یعقوبی ضمن تاکید شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت ایمنی و بهداشت در این کارگاه اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در آینده ، تمامی این انبارها در چند فضای استاندارد با رعایت ضوابط بهداشتی و مباحث ایمنی تفکیک، تجمیع خواهند شد.

   وی در پایان ضمن صدور دستوراتی، بر لزوم تسریع در به کارگیری بخش خصوصی و سرمایه گذار در احداث واحد پردازش مکانیزه، با ظرفیت پوشش تمام پسماند خشک جمع آوری شده از سطح شهر در مجتمع صنعتی بازیافت تاکید کرد. 

   تعداد بازدید: 419
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .