•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 398
   کد: 199784
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد؛

   آغاز عملیات اجرایی احداث زیرگذر شهید برونسی طی 3 روز آینده

   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: عملیات اجرایی احداث زیرگذر شهید برونسی روز پنجشنبه 5 تیرماه آغاز خواهد شد.
   آغاز عملیات اجرایی احداث زیرگذر شهید برونسی طی 3 روز آینده

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، خلیل الله کاظمی با بیان این خبر اظهار کرد: زیرگذر برونسی به عنوان بخشی از طرح ساماندهی ترافیکی انتهای بولوار وکیل آباد اجرا می شود.
   وی افزود: دور برگردان شهید برونسی با فاصله حدود هزار و 200 متر از بولوار وکیل آباد، در بزرگراه شهید برونسی در جهت شمال به شمال اجرا خواهد شد.
   معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به اهداف اجرای این زیرگذر اظهار کرد: تامین دسترسی خودرو ها از خروجی طرقبه-شاندیز به بزرگراه میثاق، تامین دسترسی خودروها خروجی از بزرگراه میثاق به بولوار پیروزی و تامین دسترسی خودرو ها از شهرک های در حال توسعه این منطقه به بولوارهای پیروزی و وکیل آباد ازجمله اهداف احداث زیرگذر شهید برونسی است.
   کاظمی خاطرنشان کرد: زیرگذر شهید برونسی که عملیات اجرایی آن پنج شنبه 5 تیرماه آغاز می شود با عرض حدود هفت متر، طول حدود ۵۵۰ متر وعمق هفت متر دربزرگراه شهید برونسی احداث می شود.
   وی ادامه داد: زیرگذر شهید برونسی با اعتباری بالغ بر 300 میلیارد ریال و ظرف مدت زمان حدود 9 ماه اجرا خواهد شد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 398
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .