•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 636
   کد: 198590
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
   رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد؛

   منطقه یک دارای پتانسیل قابل توجهی در بخش های آموزشی و فرهنگی است

   رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: منطقه یک دارای پتانسیل قابل توجهی در بخش های آموزشی و فرهنگی بوده که از این حیث قابل توجه است.
   رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد؛

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، جلسه ای با حضور رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد، مدیر کل منابع انسانی شهرداری مشهد، مدیر کل دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد، مشاور عالی و سرپرست حوزه ریاست شورای اسلامی شهر مشهد با شهردار، معاونین و رئسای ادارت شهرداری منطقه یک برگزار شد و پتانسیل های منطقه در منابع انسانی، مشکلات و معضلات آن مورد بررسی قرار گرفت.
   بتول گندمی، رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: منطقه یک دارای پتانسیل قابل توجهی در بخش های آموزشی و فرهنگی بوده که از این حیث قابل توجه است.
   وی افزود: نگاه شهرداری تنها نباید معطوف به مناطق کم برخوردار باشد و نیازها و رفاه حال شهروندان در مناطق برخوردار نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.
   در ادامه زری جراح نجفی، مدیر کل منابع انسانی شهرداری مشهد بیان کرد: منطقه یک کمترین مشکلات را در حوزه منابع انسانی داشته و توانسته است با مدیریت در منابع انسانی از بروز مشکلات و جابه جایی های ناخواسته جلوگیری کند.
   وی اضافه کرد: مشکلات منابع انسانی با توجه به عدم وجود آزمون استخدامی در چند ساله اخیر مطرح بوده و در حال بررسی و رسیدگی به این امر هستیم.
   در پایان جواد اصغری، شهردار منطقه یک در خصوص گزارش مستند عملکرد منطقه اظهار کرد: کسب رتبه های نخست در حوزه های فنی و عمران و حمل و نقل ترافیک، کسب رتبه نخست درآمدی، کسب رتبه نخست در حوزه فضای سبز و استقبال از بهار سال99 و افتتاح شهرداری الکترونیک به جهت رفاه حال شهروندان از جمله عملکردهای مثبت شهرداری این منطقه است.
   وی افزود: همچنین کاستی ها و کمبودهایی همچون نوع قرار داد کارکنان این منطقه، عدم وجود مشاور طرح تفصیلی و .... در سطح منطقه وجود دارد.

    

   تعداد بازدید: 636
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .