•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 761
   کد: 198569
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳
   شهردار مشهد در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل شهرسازی شهرداری مشهد؛

   حوزه اجتماعی و اقتصادی؛ چرخ دنده اصلی شهرسازی است

   شهردار مشهد گفت: یکی از محور های توجه ما در سال جدید حوزه اجتماعی و اقتصادی است که هر دو چرخ دنده اصلی شهرسازی هستند.
   شهردار مشهد در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل شهرسازی شهرداری مشهد؛

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در جلسه آیین تکریم و معارفه مدیرکل شهرسازی شهرداری مشهد، ضمن تقدیر از زحمات مریم عرب احمدی، اظهار کرد: امید وارم در دوران اداره شدن منطقه هشت با سرپرست جدید، به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم، همچنین شاهد هیچگونه افت خدمات و کیفیت در مشتری مداری نباشیم. همچنین یکی از آرزوهای من رغم خوردن اتفاقات رضایت بخش در حوزه شهرسازی است که تریددی ندارم این اتفاق رخ خواهد داد.
   وی با اشره به این موضوع که طرح جامع، سند توسعه شهر است، خاطر نشان کرد: حوزه شهرسازی به صورت جدی می تواند پیشران فرآیند توسعه در شهر باشد.
   شهردار مشهد بیان کرد: اگر موضوعی سبب رضایت مندی و سرعت بخشی به فرآیند توسعه شود، باید آن را جدی بگیریم و امیدواریم شاهد روزی باشیم که این اتفاق محقق شود که امروز همان روز است.
   کلائی بیان کرد: علت عدم تحقق این موضوع تاکنون کم کاری همکاران ما در حوزه مدیریت شهری، شهرسازی و شورای اسلامی شهر مشهد نیست بلکه بر حسب تجربه حضور معاون شهرسازی را در شهرداری غنیمت شمرده و کیفیت حضور ایشان را در پیگیری مسائل بسیار موثر می دانم.
   وی با تاکید بر دو ریشه مهم که مانع از پیشبرد اقدامات می شود، عنوان کرد: نکته اول ضعف در وطن دوستی است. همه ما علاقمند به کشور و خواهان توسعه آن هستیم و سعی بر آن داریم که سطح رفاه مردم را افزایش دهیم، افرادی که در این جلسه حضور دارند، از دانش کافی و توان حل مسائل مردم، علی رغم وجود برخی اختلاف نظر ها برخوردار هستند بنابراین درخواست من این است که همگی با اتحاد در کنار یکدیگر برای پیشبرد اهداف مان تلاش کنیم.
   شهردار مشهد با بیان اینکه در این مسیر باید از خودمان بگذریم و تمام تلاش خود را بنا بر ضرورت های موجود در پیشبرد اهداف خود به کار بگیریم، گفت: یکی از محور های توجه ما در سال جدید حوزه اجتماعی و اقتصادی است که هر دو چرخ دنده اصلی شهرسازی هستند.
   کلائی بیان کرد: نکته دوم که باید به آن تمرکز کنیم؛ سیستماتیک کردن موضوعات است، نباید مردم در پیگیری امور خود معطل شوند بلکه باید رابطه بین مشتری و کارگزاران به صورت حضور فیزیکی حذف شود.
   وی افزود: باید هیات های فنی مناطق را سیستماتیک کرد تا نیازی به تصمیم گیری تک محوری نباشد و در کنار آن توانای پاسخ دهی به موضوعات را هم داشته باشند.
   شهردار مشهد تاکید کرد: انتظار ما این است که در تاریخ 15 آبان ماه سال جاری شاهد نتایج ملموسی از دیدگاه شهروندان در حوزه شهرسازی باشیم و کارنامه پنج ماهه خود را رصد کنیم.
   غزاله شهیدی 

   تعداد بازدید: 761
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 1
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .