•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 423
   کد: 198238
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
   در راستای بهسازی و ایمن سازی معابر انجام شد؛

   اجرای بالغ بر ٣۶٠ متر مربع خط کشی عابر پیاده در معابر اطراف حرم مطهر رضوی

   شهردار منطقه ثامن گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه در راستای بهسازی و ایمن سازی معابر و سهولت تردد عابران پیاده در خیابان های پیرامون حرم مطهر رضوی، بالغ بر ٣۶٠ متر مربع خط کشی عابر پیاده در خیابان های کاشانی و نواب صفوی اجرا شده است.
   اجرای بالغ بر ٣۶٠ متر مربع خط کشی عابر پیاده در معابر اطراف حرم مطهر رضوی

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مصطفی نعمتی با اعلام این خبر اظهار کرد: یکی از اقدامات ما تامین ایمنی شهروندان است که معمولا به صورت مستمر در محل تقاطع ها و گذرگاه های عابر پیاده، خط کشی عرضی معابر انجام می شود که در همین راستا از اول اردیبهشت ماه سال جاری بالغ بر ٣۶٠ متر مربع خط کشی محل عبور عابر پیاده در خیابان شهید محسن کاشانی و خیابان شهید نواب صفوی اجرا شده است.
   وی افزود: علاوه بر این پس از جانمایی دو محل توقفگاه ویژه خودرو معلولین و جانبازان و یک جایگاه خودرو آتش نشانی در خیابان آیت اله بهجت، نسبت به رنگ آمیزی آن ها توسط اداره حمل و نقل و ترافیک منطقه ثامن اقدام شده است.
   شهردار منطقه ثامن بیان کرد: همچنین یک توقفگاه ویژه معلولین و جانبازان در حاشیه خیابان شهید محسن کاشانی مشخص و رنگ آمیزی شده است. 

   تعداد بازدید: 423
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .