•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 462
   کد: 198235
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸
   مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد خبرداد؛

   ایمن سازی و ساماندهی جاده دسترسی به بهشت رضوان با اعتبار 17 میلیارد تومان

   مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد از ایمن سازی و ساماندهی جاده دسترسی به بهشت رضوان با اعتبار 17 میلیارد تومان خبر داد.
   ایمن سازی و ساماندهی جاده دسترسی به بهشت رضوان با اعتبار 17 میلیارد تومان

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، حجت الاسلام حسین مهدوی دامغانی در این خصوص اظهار کرد: جاده ارتباطی کلات نوچاه به آرامستان بهشت رضوان، با توجه به مشکلات فنی و زیر سازی به عنوان جاده مرگ شناخته می شده است.
   وی افزود: پس از افتتاح و بهره برداری آرامستان بهشت رضوان، بار ترافیکی زائرین اهل قبور این آرامستان نیز به این محور اضافه شد، لذا با توجه به مشکلات فنی و خطرات مسیر فوق ایمن سازی و ساماندهی آن در دستور کار سازمان فردوس های شهرداری مشهد قرار گرفت.
   مدیرعامل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری مشهد با بیان اینکه جاده دسترسی به آرامستان بهشت رضوان با حداکثر پیک ترافیک 15 هزار و 343 وسیله نقلیه در روز و به صورت مسیر فرعی، درجه یک طراحی شده است بیان کرد: طول کل مسیر بیش از 6 هزار و 700 متر و عرض آسفالت بیش از 12 متر است.
   مهدوی دامغانی خاطرنشان کرد: برای اجرای این مسیر در راستای تامین ایمنی، روانی ترافیک و آسایش شهروندان ساکن بیش از 65 هزار متر مکعب عملیات خاکی شامل خاکبرداری و خاکریزی انجام شده است.
   وی اضافه کرد: همچنین برای بهسازی این جاده 32 هزارمتر مکعب روسازی اساس و زیر اساس انجام و بیش از 6 کیلومتر آسفالت ریزی گرم در دو لایه اجرا شده است.
   مدیرعامل سازمان فردوس های شهرداری مشهد به خط کشی، نصب علائم، تجهیزات ترافیکی و ایجاد سرعت کاه های آسفالتی در طول مسیر اشاره کرد و گفت: در کنار این اقدامات بیش از هزار متر طول گاردریل نیز جهت حفاظت وسیله نقلیه عبوری درحاشیه های جاده نصب شده است.
   مهدوی دامغانی تصریح کرد: در مجموع برای ایمن سازی و بهسازی جاده دسترسی به بهشت رضوان از سوی شهرداری مشهد حدود 17 میلیارد تومان هزینه شده است و اکنون نیز برای استفاده مردم زیر بار ترافیکی قرار دارد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 462
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   15 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .