•  
   منبع خبر : ۱۰۱۲
   تعداد بازدید: 450
   کد: 198168
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷
   به مناسبت یازدهمین سالگرد انتشار روزنامه شهرآرا انجام شد؛

   بازدید و خداقوت مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد

   همزمان با یازدهمین سالگرد انتشار روزنامه شهرآرا، مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد از روزنامه شهرآرا بازدید و به کارکنان این مجموعه فرهنگی خداقوت گفت.
   بازدید و خداقوت مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، امیر اقتناعی با حضور در تحریریه روزنامه شهرآرا ضمن خدا قوت به فعالان در این رسانه با سید هادی فیاضی مدیر مسئول روزنامه شهرآرا دیدار و گفت و گو کرد.
   وی با تبریک یازدهمین سالگرد انتشار این روزنامه گفت: با توجه به فضای دوستانه میان روزنامه شهرآرا و روابط عمومی شهرداری، امیدوارم بتوانیم قدم های مثبتی در حوزه رسانه، اطلاع رسانی و اطلاع یابی برای شنیدن صدای مردم، برقراری ارتباط مناسب میان مردم و مدیریت شهری جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان برداریم.
   وی ادامه داد: شعار و رویکرد ما در اداره کل روابط عمومی شهرداری مشهد این است که کار مردم نباید روی زمین بماند لذا تمامی تلاش مان را برای تحقق این شعار به کار گرفته ایم.
   اقتناعی با اشاره به اهمیت جایگاه رسانه در جامعه گفت: شهرآرا دارای بدنه ای جوان و با انگیزه است که خوب و مناسب اوج گرفت که امیدواریم با حضور شما و سایر فعالان عرصه رسانه این اوج گیری ادامه داشته باشد.

    

   * جوانی تیم شهرآرا و اداره کل روابط عمومی می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند

    

   سید هادی فیاضی، مدیر مسئول روزنامه شهرآرا نیز با تشکر از بازدید مشاور شهردار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد از شهرآرا اظهارکرد: افتخار می کنیم که در کنار شما و تیم جوان روابط عمومی شهرداری مشهد به عنوان بازوان رسانه ای و ارتباطی مدیریت شهری در کنار مردم هستیم.
   وی تصریح کرد: خوشبختانه فضای مناسبی برای هم افزایی میان رسانه شهرآرا و اداره کل و سایر بخش های روابط عمومی ایجاد شده است که این فضا را غنیمت می شماریم.
   فیاضی با بیان اینکه معتقدم جوانی تیم شهرآرا و تیم روابط عمومی می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند، تاکید کرد: ما می توانیم درحوزه اطلاع رسانی، اطلاع یابی و برقراری ارتباط بهتر میان مردم و مدیریت شهری جهت خدمات رسانی به آنها و توسعه مناسب کلانشهر مشهد اقدامات موثری را شاهد باشیم.
   مدیر مسئول روزنامه شهرآرا ادامه داد: امیدواریم با همکاری و هماهنگی بیشتر میان اداره کل روابط عمومی و شهرآرا به عنوان بازوان مدیریت شهری در راستای برقراری ارتباط بهتر میان مردم و شهرداری جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان و افزایش مشارکت وسرمایه اجتماعی مدیریت شهری قدم برداریم.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 450
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .