•  
   منبع خبر : ۱۰۰۵
   تعداد بازدید: 458
   کد: 197993
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۹/۰۳/۰۴
   مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد مطرح کرد؛

   ضرورت همراهی سبز شهروندان برای داشتن شهری سر سبزتر

   مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد گفت: شهروندان می‌توانند به پویش مردمی گلستانی به وسعت شهر بهشت ملحق شوند.
   ضرورت همراهی سبز شهروندان برای داشتن شهری سر سبزتر

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، احمدرضا سلامی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا در وجوه مختلف فرهنگ، سیاست، جامعه، اقتصاد و ... تأثیر گذاشته است، اظهار کرد: ما همواره به دنبال افزایش نشاط در میان شهروندان، تقویت روحیه، کاهش فشار و استرس در آنان هستیم.
   وی با بیان اینکه برگزار نشدن نوزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه در خرداد ماه سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا، عاملی در راه اندازی پویش گلستانی به وسعت شهر بهشت است، عنوان کرد: این طرح برای ایجاد رغبت و نشاط بین شهروندان و ایجاد رقابتی سالم و با طراوت در سطح شهر مشهد، برگزار می شود.
   مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: شهروندان سبز، ادارات سبز، مدارس سبز، بام های سبز و گلفروشی های سبز گروه های مشارکت مردمی در این پویش می باشند.
   سلامی گفت: شهروندانی که دارای باغچه های سبز ، تراس سبز و نمای سبزگل آرایی شده باشند، اداراتی که ورودی ستاد اداری آن ها از منظر مناسب و زیبایی برخوردار است، مدارس با باغچه های گل آرایی شده، باغ بام های زیبا بر فراز شهر و گلفروشی های آذین بندی شده با جلوه های بصری زیبا می توانند به این پویش ملحق شوند.
   وی گفت: ایجاد روحیه نشاط و طراوت در زندگی شهروندی، ایجاد رقابت سالم در شورای اجتماعی محلات، تقویت پل ارتباطی بین شهروندان و خدمات سازمانی، استفاده از هوشمندسازی اقدامات و افزایش فعالیت های زیباسازی شهر توسط شهروندان از اهداف اجرایی شدن این طرح است.
   مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مشهد بیان کرد: کمک به زیباسازی سیما و منظرشهری، رونق بخشیدن خرید گونه های گیاهی از مراکز توزیع گونه های گیاهی سطح شهر، تقویت و تداوم آموزش های شهروندی و انس با گل و گیاه از مزایای برگزاری این پویش است.
   سلامی ادامه داد: در شرایط جامعه مدرنیته امروزی که به علت اهمیت فضاهای سازه ای امکان داشتن فضای سبز روز به روز کمتر می شود، برای داشتن فضایی سبز و دلنشین و تامین این نیاز می بایست از کمترین فضا ها در جهت ساخت و ایجاد فضای سبز تلاش کرد.
   وی با بیان این که شهروندان می توانند از تاریخ 6 تا 16 خرداد ماه سال جاری در قالب ارسال ویدئو کلیپ به سامانه ارتباطی فضای مجازی به شماره 09055815130 در این پویش شرکت و با قرار گرفتن در جمع برترین ها هدایای ارزنده ای دریافت نمایند، تاکید کرد: همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق ارتباط با سامانه 137، وب سایت سازمان پارک ها و فضای سبز به نشانی parks.mashhad.ir و شماره 31293627 واحد روابط عمومی این سازمان امکان پذیر است. 

   تعداد بازدید: 458
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .