یکشنبه, ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ۱۳:۵۱ ۴۸
طبقه بندی:
  • اخبار کوتاه
  • آخرین اخبار کرونا ویروس
چچ
2KrZgtiv2YrYsSDZhdiv2YrYsdi52KfZhdmEINiz2KfYstmF2KfZhiDYp9iq2YjYqNmI2LPYsdin2YbZiiDZhdi02YfYryDYp9iyINin2KrZiNio2YjYs9ix2KfZhiDZiNi42YrZgdmHINi02YbYp9iz

در راستای ترویج فرهنگ نوع دوستی انجام شد؛

تقدیر مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از اتوبوسران وظیفه شناس

اتوبوسران وظیفه شناسی که در حین انجام وظیفه و ارشاد مسافران برای استفاده از ماسک از سوی فردی خاطی مجروح شده بود تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سعید حسینقلی زاده مقدم مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد در این خصوص، گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا، اتوبوسرانان و مینی بوسرانان سازمان اتوبوسرانی مشهد به مسافرینی که بدون ماسک وارد ناوگان می شوند تذکر داده و آنها را ارشاد می کنند.

وی افزود: در همین راستا ،ظهر روز شنبه 30 مردادماه یکی از مسافرین خط 19 بدون ماسک وارد ناوگان شده که اتوبوسران احسان ارزمانی به دلیل احساس مسئولیت و حس وظیفه شناسی در قبال سلامت سایر مسافرین، نسبت به ارشاد مسافر اقدام می کند، که متاسفانه با برخورد قهری مسافر روبرو شده و از ناحیه دست مجروح می شود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد با اشاره به اینکه خوشبختانه وضعیت عمومی اتوبوسران که از راهبران شرکت بخش خصوصی طوس سیر رضوان است اکنون مساعد است ادامه داد: با توجه به اقدام ارزشمند اتوبوسران وظیفه شناس که برای حفظ سلامت مردم سلامتی خود را به مخاطره انداخت از وی تجلیل شد.


مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: