یکشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ ۰۸:۳۶ ۳۳
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • حوزه شهردار
چچ
2obZh9in2LHZhdmK2YYg2K/ZiNix2Ycg2YXYs9in2KjZgtin2Kog2LnZhdmE2YrYp9iq2Yog2K/ZiNin2YUg2KvYp9mF2YYg2KrYrdiqINi52YbZiNin2YYg2YPYp9ixINiq2YrZhdmK2Iwg2KfYrtmE2KfZgiDZiCDYotmF2KfYr9qv2Yog2KjYsdqv2LLYp9ixINmF2Yog2LTZiNiv

رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد؛

چهارمین دوره مسابقات عملیاتی دوام ثامن تحت عنوان کار تیمی، اخلاق و آمادگی برگزار می شود

رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد گفت: چهارمین دوره مسابقات عملیاتی دوام ثامن تحت عنوان کار تیمی، اخلاق و آمادگی همراه با آیتم های حمل مصدوم، آمادگی جسمانی، اطفاء حریق و نصب چادر امدادی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، وحید اکلملی با بیان این خبر اظهار کرد: چهارمین دوره مسابقات عملیاتی دوام ثامن تحت عنوان کار تیمی، اخلاق و آمادگی همراه با آیتم های حمل مصدوم، آمادگی جسمانی، اطفاء حریق و نصب چادر امدادی برگزار می شود.

وی افزود: این مسابقات امروز در قالب تیم های پنج نفره در موضوعات اشاره شده در منطقه 6 و سپس سایر مناطق اجرا می شود و تیم های منتخب به مرحله شهری راه پیدا می کنند.

رییس گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد بیان کرد: اولین دوره مسابقات عملیاتی دوام ثامن در سال 96 برگزار شده و تاکنون دو دوره آن به صورت شهری و منطقه ای بوده است. در این مسابقات بالغ بر 100 تیم ثبت نام کرده اند.

اکلملی گفت: در پایان هر دوره سه تیم به عنوان تیم های برتر و یک تیم به عنوان تیم اخلاق انتخاب می شود. این مسابقات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در فضای باز برگزار می شود و از حضور تماشاچیان نیز ممانعت شده است و تیم ها نیز پس از انجام آیتم از محل خارج میشوند زیرا حفظ سلامت دوامیان از اولویت های ما است.

وی اضافه کرد: از جمله خلاقیت های مهم این مسابقات، داوری است که در این دوره از پتانسیل گروه های دوام ثامن برای داوری استفاده شده است.

حوریه جمالی پور

منبع:
آدرس کوتاه شده: