شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۵۱ ۲۴
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • پارلمان شهری مشهد مقدس
چچ
2KrZgdix2YrYuiDYqNmI2K/YrNmHINiz2KfZhCA5OSDYt9io2YIg2LLZhdin2YYg2KjZhtiv2Yog2YXYtNiu2LUg2LTYr9mHINin2YbYrNin2YUg2LTYrw==

رییس شورای اسلامی شهر مشهد؛

تفریغ بودجه سال 99 طبق زمان بندی مشخص شده انجام شد

رییس شورای اسلامی شهر مشهد با تقدیر از شهرداری مشهد و همچنین کار تخصصی کمیسیون‌ها و کارگروه‌های تخصصی، تلفیق، کارگروه بودجه و حسابرسی و ... برای تحقق تفریغ بودجه 99 شهرداری، گفت: این تلاش‌ها سبب شد تا بتوانیم تفریغ بودجه سال گذشته را براساس برنامه زمان‌بندی به جمع‌بندی برسانیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمد رضا حیدری امروز و در ابتدای یکصدو سی ونهمین جلسه علنی شورای شهربه وضعیت قرمز و افزایش شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: هشدارهای دانشگاه علوم پزشکی و آمار و گزارش‌های تعداد مبتلایان و بیماران بستری شده و فوتی‌های ناشی از کرونا، بیانگر شرایط وخیم و نامناسب مشهد است.

وی با بیان اینکه براساس اطلاعات دریافتی، تعداد فوتی‌ها ناشی از کرونا در مشهد، به نسبت مدت مشابه هفته قبل رشد 100 درصدی داشته است، اظهار کرد: البته در بحث واکسیناسیون تلاش‌های خوبی صورت گرفته و مراکز متعددی نیز پیش‌بینی شده که افراد حائز شرایط می‌توانند به سهولت واکسن خود را دریافت کنند.

رییس شورای شهر مشهد با اشاره به قدرت بالای شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: از عموم شهروندان عزیز مشهدی می‌خواهیم تا با رعایت نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و پرهیز از دورهمی‌های خانوادگی و هرگونه تجمع، با کادر درمان همراهی داشته و از این طریق قدردان تلاش‌های ایشان باشند تا به شرایط مناسبی دست پیدا کنیم.

حیدری ادامه داد: از مدیریت شهری مشهد می خواهیم تا ابزارها و خدمات و وسایل مورد نیاز نیروهای بخش‌های مختلف همچون حوزه پسماند و پاکبان‌ها و ... را فراهم آورند تا شرایط ایمنی برای آنها ایجاد شود و کمتر دچار آسیب شوند.

همچنین در ادامه یکصد وسی ونهمین جلسه علنی شورای شهر، لایحه توافق با شرکت صنعتی و کشاورزی شیرین خراسان مالک اراضی موسوم به قند شیرین وتفریغ بودجه سال ۱۳۹۹ شهرداری مشهد در دستور کار قرار گرفت و تصویب شد.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: