دوشنبه, ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۵ ۳۲
طبقه بندی:
  • اخبار عمومی
  • پرتال مشهد
  • هواشناسی
چچ
2b7Ziti0INio2YrZhtmKINmI2LLYtCDYqNin2K8g2LTYr9mK2K8g2KjYpyDYp9it2KrZhdin2YQg2KjYp9ix2LQg2LHar9io2KfYsdmKINio2KfYsdin2YYg2K/YsSDYp9iz2KrYp9mG

اداره کل هواشناسی،خراسان رضوی اعلام کرد؛

پیش بینی وزش باد شدید با احتمال بارش رگباری باران در استان

اداره کل هواشناسی، برای اغلب نقاط استان ازجمله شهرستان مشهد، وزش باد شدید با احتمال بارش رگبار باران را پیش بینی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، براساس اطلاعات اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی، تحلیل نقشه‌های آینده‌‎نگری و تصاویر ماهواره، تا امروز بعدازظهر به خصوص در جنوب استان گذر ابر با احتمال رگبار پراکنده باران و رعدوبرق را نشان می دهد. ضمن اینکه از فردا بر سرعت وزش باد افزوده شده و برای مناطقی بخصوص نیمه شرقی استان وزش باد شدید با خیزش گردوخاک، کاهش کیفیت هوا و احتمال کاهش میدان دید پیش ‎بینی می ‎شود.

طی 24 ساعت گذشته قوچان با کمینه دمای 14 درجه سانتیگراد خنک‎ترین و سرخس با بیشینه دمای38 درجه سانتیگراد گرم‎ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند. در این مدت کمینه و بیشینه دمای هوای شهر مشهد به ترتیب 20 و 31 درجه سانتیگراد بوده است.

همچنین آسمان امروز دوشنبه شهرستان مشهد، صاف بعدازظهر مناطق کوهستانی قسمتی ابری و وزش باد به نسبت شدید پیش بینی می شود، دمای هوای امروز مشهد در سردترین زمان 21 درجه سانتیگراد که در گرمترین زمان به 36 درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.

مجید خبیری

منبع:
آدرس کوتاه شده: